Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Interactive Intelligence w programie Microsoft UC

Interactive Intelligence Group Inc. pomyślnie zakończył testy w ramach programu Microsoft Unified Communications[1] Open Interoperability. Testy gwarantują, że klienci Interactive Intelligence korzystający z najnowszej wersji oprogramowania CIC 4.0 zyskają dostęp do zweryfikowanej infrastruktury, optymalnej konfiguracji i wsparcia podczas integracji z Microsoft Lync Server 2010.

 

– Mamy wielu klientów, którzy używają poprzednich wersji naszego oprogramowania zintegrowanych z Lync Server 2010. Po ukończeniu ostatnich testów zyskują oni gwarancję, że po aktualizacji systemu do wersji 4.0 nadal będą mogli korzystać ze wspólnej pomocy technicznej obu dostawców – powiedział Joe Staples, globalny dyrektor marketingu, Interactive Intelligence.

 

Microsoft zakwalifikował CIC 4.0 do współpracy z Lync Server 2010. Kwalifikacja oferuje wspólnym klientom:

  • korporacyjne standardy jakości dźwięku, niezawodności i skalowalności,
  • udokumentowany proces wsparcia ze strony Microsoft i Interactive Intelligence,
  • włączenie wymagań instalacyjnych i konfiguracyjnych do Quick Start Guide,
  • publikację opisów ewentualnych problemów.

 

CIC obejmuje takie funkcje jak: wielokanałowe kolejkowanie mediów, interaktywne odpowiedzi głosowe, nagrywanie połączeń i ekranu, raportowanie, automatyzacja kampanii wychodzących, zarządzanie personelem, samoobsługa przez internet, zarządzanie wiedzą oraz zautomatyzowane badania satysfakcji klienta.

 

Zintegrowane rozwiązanie pozwala użytkownikom CIC i Lync Server 2010 komunikować się telefonicznie, za pomocą wiadomości błyskawicznych Lync lub poprzez połączenia wideo z poziomu jednego interfejsu. Ponadto obie grupy użytkowników otrzymują synchronizowane informacje o obecności oraz wspólną, ogólnofirmową książkę telefoniczną, którą można przeglądać w aplikacji klienckiej CIC.

 

Słownik
1. Unified Communications. (inaczej UC) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje, wiadomości…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Ailleron wdroży platformę LiveBank

Ailleron zawarł umowę z meksykańskim Actinver Bank na wdrożenie platformy LiveBank. Według polskiej spółki (połączone firmy Wind Mobile i Software Mind) umowa ma strategiczne znacznie, gdyż oznacza wejście spółki na nowe rynki międzynarodowe.