Usługi IT modelu nearshoringowym

Multishoring.info to nowa usługa oferująca firmom europejskim usługi IT w modelu nearshoringowym. Serwis Multishoring.info działa jako zrzeszenie konsultantów z wiodących firm w Polsce, które specjalizują się w różnych obszarach i technologiach IT. Pomysłodawcą i założycielem Multishoring.info jest Fild.NET.

 

– Europejskie firmy zlecając realizację projektów IT do Multishoring.info mogą liczyć na wiele korzyści. Najważniejszą są zdecydowanie niższe koszty, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu usługi. Ważne są też korzyści wynikające z naszego położenia w tej samej strefie czasowej, a także podobna kultura. Ułatwia to komunikację, również dzięki możliwości organizacji osobistych spotkań w kluczowych momentach projektu. To wszystko pomaga nam w lepszym zrozumieniu wymagań klienta, ułatwia rozwiązywanie problemów, a w konsekwencji przyczynia się do sprawnej i terminowej realizacji projektów – przekonuje Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET i jednocześnie pomysłodawca Multishoring.info.

 

Multishoring.info proponuje doradztwo technologiczne, dotyczące w szczególności zaawansowanych rozwiązań Microsoft (m.in. BizTalk, SharePoint, SQL, Lync, Project Server, Dynamics CRM[1]) oraz Oracle (m.in. Oracle E-Business Suite), tworzenie oprogramowania na zamówienie, rozwój i integrację oprogramowania biznesowego, a także modernizację aplikacji wykorzystywanych w firmach.

 

Według raportu firmy Everest – “Market Vista Location Heatmap” (październik 2011) – Polska należy do grona 5 najbardziej dojrzałych państw pod inwestycje outsourcingowe na świecie, obok Brazylii, Chin, Filipin i Indii. Autorzy raportu podkreślają, że Polska ma wszystkie cechy idealnego miejsca do realizacji projektów offshoringowych, w tym w szczególności tych opartych na wiedzy, jak np. projekty IT.

 

Słownik
1. CRM. inaczej Customer Relationship Management – system informatyczny, którego zadaniem jest automatyzacja oraz wspomaganie procesów na styku klient-organizacja w zakresie pozyskania…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *