SAP z nową wersją Afaria

Firma SAP AG poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej wersji rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi Afaria®, tworząc tym samym nowe możliwości coraz skuteczniejszego zarządzania lawinowo rosnącą liczbą urządzeń, sieci i aplikacji mobilnych w firmach.

Dzięki rozwiązaniu Afaria w wersji 7.0 SAP umożliwi działom informatyki efektywniejsze zarządzanie aplikacjami i urządzeniami mobilnymi za pomocą nowego interfejsu użytkownika (UI), który upraszcza administrowanie, usprawnia przepływ pracy oraz zwiększa możliwości integracji. Niniejsza informacja prasowa została ogłoszona na konferencji Mobile World Congress 2012, która odbywa się w dniach od 27 lutego do 1 marca w Barcelonie.

 

Coraz więcej kluczowych funkcji biznesowych jest obsługiwanych przez środowiska mobilne, a pracownicy coraz częściej pracują zdalnie – z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Dlatego zarządzanie takimi środowiskami mobilnymi oraz ich bezpieczeństwo nabrało krytycznego znaczenia. Nowa wersja rozwiązania Afaria firmy SAP to ważna innowacja, która ma zapewnić pracownikom przedsiębiorstw komfort pracy mobilnej podobny do tego, jaki mają klienci indywidualni, upraszczając jednocześnie zarządzanie i obniżając koszty infrastruktury informatycznej.

 

– Afaria to znane i dojrzałe rozwiązanie, które rozwinęło się w ciągu ostatnich dziesięciu lat do postaci kompleksowej platformy zarządzania środowiskami mobilnymi” ― powiedziała Stacy Crook, starszy analityk w dziale analiz rynku rozwiązań mobilnych dla przedsiębiorstw (Mobile Enterprise Research) w firmie IDC. „W najnowszej wersji rozwiązania Afaria firma SAP całkowicie zreorganizowała i uprościła konsolę administracyjną, przyspieszając i upraszczając zarządzanie środowiskami mobilnymi z punktu widzenia użytkowników, kierowników działów informatyki oraz dostawców usług mobilnych. Rozszerzenia te mogą przynieść klientom znaczne korzyści, gdyż liczba urządzeń mobilnych w przedsiębiorstwach zaczyna przekraczać liczbę komputerów osobistych i działy informatyki potrzebują uproszczonego, ekonomicznego narzędzia do zarządzania środowiskiem mobilnym.

 

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *