Universal Agent dla branży farmaceutycznej

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm farmaceutycznych związanych ze zmieniającymi się przepisami, Universal Agent[1] wdraża unikalną ofertę dla branży farmaceutycznej.  W tym celu firma nawiązała współpracę ze specjalistami z branży farmaceutycznej, którzy będą doradzali firmie rozpoznać  potrzeby rynku oraz najlepsze praktyki stosowane w branży farmaceutycznej. Na podstawie tak zebranych informacji UA przygotuje i wdroży pakiet specjalistycznych usług wspierających procesy sprzedaży, dystrybucji oraz monitoringu produktów.

 

–Rynek farmaceutyczny w Polsce bardzo prężnie się rozwija – komentuje Tomasz Turowski, wiceprezes UA. – Zmiany w ustawodawstwie oraz rosnąca konkurencja stawiają nowe wyzwania dla całej branży. Postanowiliśmy zaproponować pakiet specjalnych usług, które pomogą firmom farmaceutycznym zachować konkurencyjność oraz wysoką jakość świadczonych usług tak dla nowych, jak i dotychczasowych klientów.

 

Nowy pakiet usług Universal Agent zostanie uruchomiony w pierwszym kwartale 2012 roku.

Słownik
1. Universal Agent. pojęcie związane z pracownikiem call center lub contact center, który posiada umiejętności i wiedzę potrzebną do obsługi różnych…
4 comments
 1. Heheheh… Wam to za takie teksty to powinni płacić 🙂 Nie dość, że się napracujecie nad serwisem, to mają Was w d…, bo podsyłają wam teksty, które pisane są na zasadzie – niech coś napiszą, będzie o nas głośno przez chwilę. Tak samo pewnie robi CCP, Contact Center i zapewne parę innych firm. A najgorsze jest to, że te firmy zarabiają naprawdę spore pieniądze. Za Waszą pracę mogliby dać Wam (np. za reklamę) jakąś $, by serwis rozwijał się nadal!

 2. Informacja prasowa rządzi się swoimi prawami, których niestety w większości pisanych tu tekstów brak. Nie mówiąc już o samej konstrukcji – odpowiedni tytuł, lead, rozwinięcie i podsumowanie- w większości zamieszczanych tu informacji brakuje po prostu FAKTÓW.

  Np to , ze firma CHCE zatrudnić ileśtam osób, o niczym nie świadczy. Niech napisze o FAKCIE, że te osoby zostały zatrudnione.
  To, że ma jakąś strategię- to dobrze, ale niech do cholery napisze choć jedno zdanie, co to za strategia.

  Ja oczekuję od profesjonalnych serwisów branżowych, by jego redaktorzy przesiewali napływające treści i na ich bazie tworzyli własne teksty- wg zasad pisania takowych -po kontakcie z firmą i zadaniu dodatkowych pytań.

  BTW mam wrażenie, ze tekst ten powstał na bazie informacji prasowej CCP o trendach w branży związanych ze zmianą ustawy refundacyjnej..

 3. aha i a propos powyższego newsa- powinien on powstać po fakcie, czyli w momencie promocji nowego “pakietu” usług. A tak to spalili temat…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *