Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

VMware i Mitel wprowadzają wirtualizację desktopów w contact center

Podczas konferencji VMware Partner Exchange 2012 firmy VMware i Mitel poinformowały o integracji rozwiązań Mitel Contact Center[1] Solution i VMware View. Mitel zapowiedział również udostępnienie swojego zwirtualizowanego oprogramowania klienckiego Unified Communicator (UC[3]) Advanced dla środowiska VMware View.

 

Wirtualizacja[2] desktopów za pomocą rozwiązania VMware View oddziela komponenty desktopów od urządzeń fizycznych i umożliwia ich dostarczanie w formie usługi zarządzanej z centralnego punktu. Aplikacje contact center i aplikacje komunikacyjne używane w połączeniu z rozwiązaniem Mitel Contact Center Solution można wdrażać jako ujednolicone rozwiązania w środowisku wirtualnych desktopów. Umożliwi to działom informatycznym obniżenie kosztów oraz rozszerzenie środowiska desktopów i urządzeń mobilnych na wszystkie miejsca, w których użytkownicy mają połączenie z Internetem.

 

Dla dyrektora contact center oznacza to większą elastyczność podczas zatrudniania dodatkowych agentów. Szefowie działów informatycznych mogą osiągnąć podobne korzyści w kategoriach kosztów i kontroli, dostarczając użytkownikom końcowym spójne i wydajne systemy desktopowe na każde zakwalifikowane urządzenie, takie jak tablet lub smartfon, z którego można korzystać w biurze lub poza nim.

Źródło: virtualfocus.pl

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. Wirtualizacja. (w j.angielskim virtualization) to technologia, która umożliwia uruchomienie wielu systemów operacyjnych (OS) i aplikacji na jednym fizycznym komputerze…
3. UC. (inaczej Unified Communications) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje,…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Nowy produkt Voicetel: Maya

Po sukcesie Technologii Brilliance, automatycznej asystentki, która rozumie człowieka i jednocześnie zastępuje przestarzały i frustrujący dla rozmówców system IVR, przyszedł czas na odsłonę nowego produktu. Premiera została znacznie przyspieszona przez popyt, w postaci licznych zapytań, które trafiały do firmy, o możliwość wprowadzenia automatyzacji obsługi klienta, nie tylko telefonów przychodzących ale i również wychodzących . Maya™, bo tak nazywa się najnowszy produkt firmy Voicetel, zostanie wprowadzony do MULTI Agencji Finansowej.