Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

2,5G

standard sieci komórkowych drugiej generacji, w których zaimplementowano funkcje wspomagające pakietową komutację danych. Sieci 2.5G uważane są za element ewolucji pomiędzy sieciami drugiej i trzeciej generacji. Do sieci 2.5G zalicza się na przykład sieci GPRS/EDGE, które budowane są na podstawie istniejących sieci GSM (2G), ale dzięki technologiom wspomagającym pakietowe przesyłanie danych oferują usługi dostępne w sieciach 3G (w sieciach trzeciej generacji usługi te oferowane są z lepszą jakością). Dodatkowo sieć szkieletowa budowana dla potrzeb implementacji technologii GPRS/EDGE może być także używana przez sieci UMTS (3G), co umożliwia współistnienie sieci 2G i 3G oraz stopniową ewolucję istniejących sieci pomiędzy tymi standardami.

Multimedia Polska otwiera call center w Kutnie

20 miejsc pracy powstało w Kutnie dzięki nowej inwestycji firmy Multimedia Polska. Ogólnopolski operator telekomunikacyjny otworzył w swojej siedzibie przy ul. Grunwaldzkiej 1 odział Call Center[1], odpowiedzialny za telefoniczną sprzedaż usług.

 

Na ofertę pracy w Multimediach odpowiedziało 130 osób, co daje przeszło sześciu chętnych na jedno miejsce. W roli konsultanta widziały się przede wszystkim kobiety, które stanowiły 70% aplikujących. Średnia wieku ubiegających się o pracę wyniosła 28 lat.

 

– W Kutnie ciężko znaleźć jakiekolwiek zajęcie, zwłaszcza kobiecie – mówi Ilona Piasecka, zatrudniona przez Multimedia. – Sama przez dwa lata bezskutecznie poszukiwałam pracy. Stres jest spory, ale wierzę, że sobie poradzę. Mam już podpisaną umowę, wszystko odbyło się w pełni profesjonalnie, więc teraz nie pozostaje mi nic innego, jak ostro wziąć się do pracy. – dodaje Ilona Piasecka.

 

Powstanie Call Center w Kutnie było możliwe dzięki rezygnacji operatora z usług firm zewnętrznych. Multimedia postanowiły postawić na kształcenie i zatrudnienie własnych specjalistów od telesprzedaży.

– Wyszkoliliśmy dwudziestu, wąsko wyspecjalizowanych sprzedawców. Dzięki nim zyskamy łatwiejszy dostęp do klientów, lepiej poznamy ich potrzeby i szybciej będziemy mogli na nie zareagować – mówi Agnieszka Kawalec, dyrektor Departamentu Telesprzedaży i Utrzymania Klientów w Multimedia Polska. – Wierzymy, że odział w Kutnie będzie się prężnie rozwijał i w kolejnych latach będziemy mogli zwiększyć zatrudnienie. Docelowo chcemy zaoferować pracę dużo większej liczbie konsultantów oraz pracowników średniego szczebla kadry zarządzającej.

 

Call Center w Kutnie jest trzecim ośrodkiem telefonicznej obsługi klientów Multimedia Polska. Pozostałe odziały znajdują się w Kaliszu i w Mielcu. Łącznie pracuje w nich ponad 500 osób. Konsultanci wykonują blisko 200 tysięcy rozmów miesięcznie udzielając informacji na temat aktualnej oferty oraz rozliczeń i płatności. Klienci mogą również zgłosić usterkę, zawrzeć umowę, aktywować usługi, czy też umówić montaż.

 

Do dyspozycji abonentów Multimedia Polska są dwa numery telefonów 801 701 801 (sprzedaż usług) oraz 244 244 244 (obsługa klientów). Infolinie czynne są od poniedziałku do soboty.

 

Źródło: Multimedia Polska/W.J.

Słownik
1. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy