Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Holicon na targach Call Center World 2012

Holicon zaprezentuje swoją ofertę w Berlinie, podczas największych branżowych targów na Starym Kontynencie. Udział w Call Center[1] World 2012 jest elementem strategii ekspansji firmy na rynku europejskim. Na stoisku Holicon będzie można zapoznać się z ofertą firmy z obszaru call/contact center[2], IT Outsourcing, HR Outsourcing oraz Business Process Outsourcing.

 

Obecni na miejscu przez cały czas trwania targów pracownicy Holicon udzielą informacji na temat innowacyjnych narzędzi i rozwiązań, modelu obsługi klienta oraz przybliżą case studies – przykłady projektów realizowanych dla firm z różnych sektorów gospodarki.

 

– Holicon, firma z szerokim portfolio projektów realizowanych dla firm międzynarodowych, dysponująca liczbą 900 stanowisk dla konsultantów znających języki obce, ma wiele do zaoferowania niemieckim firmom. Naszym atutem jest elastyczność i bardzo atrakcyjna proporcja kosztów do jakości świadczonych usług – opisuje Marcin Pankau, Prezes Zarządu Holicon.

 

Atutem Holicon jest również lokalizacja. Cztery z pięciu oddziałów firmy znajdują się w Poznaniu i Ostrowie Wielkopolskim, czyli blisko granicy niemieckiej. Dobre położenie geograficzne, gęsta siatka komunikacyjna, w tym autostrada A2, i międzynarodowe lotnisko mają bardzo duże znaczenie, szczególnie na etapie rozruchu projektu, kiedy wskazane są regularne spotkania między klientem a dostawcą usług.

 

Nietypowy sposób promocji

 

W trakcie Call Center World Holicon zaproponuje swoim potencjalnym klientom nietypową formę sprawdzenia jakości świadczonych przez siebie usług. Osoby zainteresowane ofertą firmy otrzymają ulotkę z niemieckim numerem infolinii, pod którym złożą zamówienie na symboliczny, żartobliwy prezent – krasnala – w kilku wariantach. Specjalna infolinia zostanie uruchomiona w dzień rozpoczęcia targów (28 lutego). Anglojęzyczni i niemieckojęzyczni konsultanci doradzą w sprawie wyboru upominku, zbiorą niezbędne dane i będą monitorować kwestię terminowej dostawy przesyłki. Po otrzymaniu informacji o dostarczeniu prezentu pod wskazany adres, pracownicy skontaktują się z obdarowanym w celu zebrania opinii o podarunku. Infolinia będzie czynna przez 2-3 tygodnie, aż do momentu skompletowania informacji zwrotnej od wszystkich osób biorących udział w projekcie.

 

– W ten żartobliwy sposób chcemy dać naszym potencjalnym klientom możliwość sprawdzenia efektywności i jakości usług oraz kompetencji naszych konsultantów. Zainteresowane osoby będą mogły sprawdzić jak wygląda cały proces obsługi klienta realizowany przez zespół Holicon – podsumowuje Marcin Pankau

 

Targi Call Center World to największe wydarzenie w branży w Europie. W targach weźmie udział ponad 7000 osób – dostawców produktów i usług z obszaru call i contact center oraz potencjalnych klientów zainteresowanych współpracą w zakresie obsługi klienta. Swoją ofertę zaprezentuje około 240 firm z całego świata. Wiodącym tematem tegorocznej edycji będzie „reiventing customer service”, czyli nowoczesne formy obsługi klienta: narzędzia i metody komunikacji, rozwiązania zwiększające poziom satysfakcji odbiorców oraz poziom lojalności względem marki.

Słownik
1. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
2. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Rusza cykl konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0

Już 15 października br. rusza cykl spotkań z przedstawicielami firm produkcyjnych – Dynamics Business Forum Przemysł 4.0. Tym razem spotkania odbędą się we Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Warszawie oraz Poznaniu. W trakcie wydarzenia uczestnicy zostaną wprowadzeni w koncepcję cyfrowej transformacji, Przemysłu 4.0, a także poznają nowoczesne technologie dla produkcji.