Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Universal Agent na Call Center World 2012

Universal Agent[1] po raz pierwszy wystąpi ze swoim stoiskiem podczas międzynarodowych targów Call Center[2] World 2012. Swoje rozwiązania zaprezentuje w Berlinie wraz z partnerem, firmą Lettel. Decyzja o udziale w targach wiąże się ściśle ze strategią spółki, która zakłada współpracę z międzynarodowymi partnerami oraz pozyskiwanie zagranicznych kontraktów.

 

Hasłem przewodnim udziału Universal Agent w targach CCW w Berlinie jest „Poland safe place for unsafe Times”.

 

– Mimo pogłębiającego się kryzysu biznes w Polsce doskonale się rozwija. Właśnie to chcemy pokazać międzynarodowej publiczności – komentuje Marek Kozioł, prezes Universal Agent. – Rozwiązania naszej firmy są jednym z dowodów na dobrą kondycję polskiej gospodarki. Mamy wiele nowych pomysłów, zapał do pracy i mnóstwo pozytywnej energii. I taki wizerunek polskiego biznesu pokażemy w Berlinie.

 

Tematem przewodnim całej tegorocznej, już XIV edycji Targów Call Center World 2012 będzie hasło „Customer Service reinvented”. Udział w imprezie potwierdziło już 7600 uczestników.

 

– Udział Universal Agent w tej edycji targów Call Center World jest realizacją strategii firmy, a tematyka tegorocznego spotkania jest nam bardzo bliska. Jedną z kluczowych zasad przyświecających naszej pracy jest dbałość o relacje z naszymi klientami i reagowanie na ich potrzeby, które odkrywamy dzięki prowadzeniu z nimi nieustannego dialogu – mówi Marek Kozioł. – Na pewno berlińskie targi przyniosą odpowiedzi na wiele pytań dotyczących obsługi klienta, m.in. w kwestii poprawienia jakości komunikacji z klientami czy w kwestii etyki oraz wartości sfery prywatności w epoce cyfryzacji.

 

Stoisko Universal Agent SA będzie można odwiedzić w hali dla nowych wystawców (3A5a) w dniach 27.02.2012-01.03.2012.

 

Targi Call Center World co roku skupiają liczne grono wystawców i klientów z całego świata, zainteresowanych rozwiązaniami teleinformatycznymi dedykowanymi dla branży call center.

 

– Targi Call Center World 2012 to najlepsza branżowa impreza networkingowa. Będzie ona okazją do wielu rozmów z ciekawymi sprzedawcami innowacyjnych technologii i rozwiązań w branży call center, a także szansą na pokazanie naszych praktyk i doświadczeń z klientami. Będzie to również idealne miejsce do spotkania z obecnymi partnerami oraz okazja do pozyskania nowych – komentuje Marek Kozioł.

Słownik
1. Universal Agent. pojęcie związane z pracownikiem call center lub contact center, który posiada umiejętności i wiedzę potrzebną do obsługi różnych…
2. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Telmon.pl w nowej odsłonie

Łódzka spółka Telmon uruchomiła właśnie nową wersję firmowego serwisu internetowego. Nowa witryna to przejrzysta i atrakcyjna forma podzielona na dwie części – dla klientów i dla pracowników.
Czytaj więcej

Nowe władze SMB

24 maja odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego SMB. Podczas spotkania omówione zostały dotychczasowe działania stowarzyszenia z ostatnich dwóch lat oraz plany na kolejną kadencję zarządu.