4EverNET współpracuje z Roca Polska

4EverNET współpracuje z Roca Polska w ramach realizacji projektu, polegającego na obsłudze ogólnopolskiej infolinii handlowej – 0 801 88 79 22. Na potrzeby realizowanego projektu 4EverNET przygotował zaawansowany system informatyczny do zarządzania i obsługi danej kampanii.

 

Pozwala to na utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta idące równocześnie w parze z minimalizacją kosztów oraz zmniejszaniem nakładów pracy dla firmy Roca.

 

Koncern Roca to światowy lider w sektorze wyposażenia łazienkowego, oferujący najszerszą gamę produktów z zakresu kompletnego wyposażenia łazienek – ceramika, baterie, wanny, kabiny, urządzenia do hydromasażu, meble i dodatki łazienkowe. Firma rozpoczęła działalność w 1917r. Słynie ze znakomitego design’u, wyznacza trendy, a przy tym dba o środowisko naturalne.

 

Roca koncentruje się w swojej działalności na tworzeniu oryginalnych i interesujących linii wzorniczych poszczególnych grup produktów, proponując dla klientów spójne aranżacje łazienkowe. Ofertę Roca w Polsce reprezentują marki: Roca, Laufen, Pool-Spa oraz Madalena.

 

 

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *