Ulotkę odsłuchasz przez telefon

Ulotki leków oferowanych przez Polpharmę i Medanę są dostępne w formie dźwiękowej poprzez system Ulotka Audio firmy MEDsynC. Podstawową funkcją tego systemu jest udostępnienie osobom niewidomym i niedowidzącym treści ulotki z każdego, dowolnego miejsca w prosty, pewny i skuteczny sposób. Dostęp do treści przetworzonej ulotki realizowany jest za pomocą telefonu stacjonarnego, komórkowego lub internetowego.

 

Działanie systemu opiera się na zaawansowanych algorytmach, które umożliwiają wybór właściwej ulotki z klawiatury telefonu w prosty i intuicyjny sposób, odsłuchanie jej treści, przejrzystą nawigację pomiędzy jej rozdziałami i ponowne odsłuchanie treści tej samej bądź innej wybranej ulotki, bez przerywania połączenia.

 

W celu zapewnienia najwyższych standardów jakościowych treść ulotek jest nagrywana w profesjonalnym studio z udziałem zawodowych lektorów. System wyposażony jest w zaawansowany moduł AA (Automatic Attendant), który instruuje użytkownika w zakresie używania systemu. Jest to duże ułatwienie dla osób niewidomych i niedowidzących. System ten został opracowany w ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Niewidomych i uzyskał jego rekomendację, jako produkt przyjazny dla osób z dysfunkcjami wzroku.

 

Aby odsłuchać ulotkę wystarczy wybrać bezpłatny numer 800 706 848, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami głosowymi. Cyfry na aparacie telefonicznym przyporządkowane są konkretnym literom alfabetu. W razie trudności z obsługą istnieje możliwość połączenia się z konsultantem, który pomoże właściwie wprowadzić nazwę leku.

 

W trakcie odsłuchiwania informacji można w dowolnym momencie przewinąć ulotkę lub powrócić do menu głównego. Obecnie w systemie znajduje się ponad 1500 ulotek głosowych różnych firm farmaceutycznych.

Źródło: farmacjapraktyczna.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Facebook wkrótce zaoferuje narzędzia rekrutacyjne

Messenger wprowadził nową aktualizację, dzięki której po kliknięciu w reklamę na Facebooku użytkownik jest kierowany do komunikatora. Facebook z kolei testuje wygląd stron biznesowych oraz rozwiązania rekrutacyjne. Czy Instagram szykuje się do wprowadzenia linków?