Międzynarodowe Call Center

Zarząd Uboat Line S.A. informuje, że  w dniu 21.11.2011 roku rozpoczęło działalność międzynarodowe Call Center[1] w Gliwicach. Zajmować się ono będzie bieżącą obsługą klientów z całej Europy, pod kątem usług dla firm transportowych, korzystających z transportu intermodalnego jak również wyszukiwaniem nowych klientów w Polsce i w Europie.

Uruchomienie międzynarodowego call center w Gliwicach wpłynie na wzrost przychodów Spółki. Projekt międzynarodowego call center wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu coraz większej ilości firm z sektora transportowego, które poszukują platformy biznesowych umożliwiających szybki dostęp do tanich usług m.in. z zakresu transportu intermodalnego.

 

Słownik
1. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Proama opowiada klientom komiksem

Proama postanowiła mówić o ubezpieczeniach w sposób bardziej przystępny dla klientów. I dlatego postanowiła wydać komiks. Kolejne odcinki komiksu dotyczą kolejnych sytuacji życiowych, w których z pomocą przychodzi odpowiednie ubezpieczenie...
Czytaj więcej

UX i wsparcie sprzedaży oraz obsługi klienta w modelu outsourcingowym

Agencja Ebrains będąca częścią holdingu Digital Now!, zdecydowała się na nietypowy dla rynku e-commerce system pracy. Proponowany przez nich model współpracy oparty jest na outsourcingu, czyli stałej kontroli i wsparciu biznesowym osoby z zewnątrz. Nowy model działania to szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji oraz zwiększenie udziału w rynku.