Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Alfavox na Call Centre & Customer Management Expo

W tym roku podczas największych targów teleinformatycznych w Europie Call Centre & Customer Management Expo Alfavox wystąpił jako kluczowy partner azjatyckiej firmy Synway.

Targi odbyły się 11 i 12 października w jednym z najsłynniejszych obiektów w Londynie – National Hall, London Olympia – i zgromadziły tysiące gości zainteresowanych rozwiązaniami call/contact center[1]. Stoisko Alfavox i Synway odwiedziło wielu biznesmanów i dyrektorów działów telemarketingu. Specjaliści Alfavox przedstawili autorskie systemy, m.in. alfa Contact Center, IVR[2], PDS, Scripter, oraz nawiązali pozytywne relacje z zagranicznymi firmami outsourcingowymi, zwiększając tym samym znajomość marki Alfavox na arenie międzynarodowej.

– To dla nasz bardzo ważne, że zostaliśmy docenieni i uznani za jednego z najlepszych partnerów Sanway na rynku europejskim. Wspólne wystąpienie na tak znaczącej branżowej imprezie to dowód na to, że nasza współpraca się rozwija i jesteśmy w stanie sprostać największym oczekiwaniom i stawiać czoła międzynarodowym trendom – mówi Janusz Tomiczek, prezes Alfavox.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. IVR. system teleinformatyczny umożliwiający interaktywną obsługę połączeń przychodzących. Klient przechodzący przez drzewo IVR po wysłuchaniu nagranych wcześniej komunikatów dźwiękowych…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Strategiczne zarządzanie ryzykiem – nieodkryty potencjał dla biznesu

Przetasowania polityczne, nowe rewolucyjne technologie i wciąż zmieniające się modele biznesowe przyczyniają się do narastania niespotykanej wcześniej na taką skalę zmienności i niepewności. Jeżeli liderzy biznesowi chcą przetrwać i nadal się rozwijać, powinni jak najszybciej na nie zareagować. O tym dyskutowały autorytety branży finansowej i reprezentanci kadry kierowniczej wyższego szczebla reprezentujący międzynarodowe organizacje podczas konferencji Business in Extraordinary Times.