Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

WFO

(inaczej Workforce Optimisation) to podejście do zarządzania zasobami ludzkimi w contact center, które ma na celu zoptymalizowanie wydajności pracowników i procesów obsługi klienta. W skład tego podejścia wchodzą różne narzędzia i technologie, które pozwalają na zwiększenie produktywności i efektywności pracy w call center.

Głównymi składnikami Workforce Optimisation są:

  1. Planowanie pracy - proces przydzielania zadań i planowania grafiku pracy dla pracowników contact center w oparciu o zapotrzebowanie na obsługę klienta.
  2. Zarządzanie wydajnością - narzędzia, które pozwalają na ocenę wydajności pracowników i wdrożenie działań naprawczych, aby zwiększyć ich produktywność.
  3. Zarządzanie szkoleniami - planowanie i wdrażanie szkoleń i szkoleń doskonalących dla pracowników contact center, które pozwalają na rozwijanie umiejętności i wiedzy.
  4. Optymalizacja jakości - narzędzia i procesy, które pozwalają na monitorowanie i ocenę jakości obsługi klienta, a także wprowadzenie działań naprawczych, aby poprawić jakość obsługi.
  5. Analiza danych - narzędzia analityczne pozwalające na zbieranie i analizowanie danych związanych z pracą pracowników contact center, aby uzyskać informacje na temat efektywności pracy i identyfikować obszary wymagające poprawy.

Wdrożenie Workforce Optimisation w call center pozwala na zwiększenie wydajności pracy pracowników, poprawę jakości obsługi klienta, zmniejszenie kosztów i zwiększenie lojalności klientów. Narzędzia i technologie wykorzystywane w ramach Workforce Optimisation pozwalają na zoptymalizowanie procesów i wykorzystanie w pełni potencjału zasobów ludzkich, co wpływa na zwiększenie efektywności całego contact center.

Bezproblemowa komunikacja z Jabra PRO9450

Jabra wprowadza na rynek nowy model bezprzewodowego zestawu słuchawkowego z nagradzanej serii – PRO9450. Ułatwia on bezproblemowe wdrożenie komunikacji zintegrowanej (Unified Communication, UC[1]). Pozwala bowiem na pełne docenienie zalet UC, zwłaszcza w aspekcie wielozadaniowości. Jednoczesne prowadzenie rozmowy telefonicznej, korzystanie z komputera czy uczestniczenie w konferencji internetowej stają się z zestawem słuchawkowym prostsze.

[mv]

Jabra PRO9450 to rozwiązanie zoptymalizowane pod kątem współpracy ze wszystkimi czołowymi rozwiązaniami Unified Communication oraz telefonami programowymi. Zostało zaprojektowane z myślą o firmach, które planują wdrożenie komunikacji zintegrowanej. Dzięki prostej instalacji i łatwej obsłudze nowego zestawu słuchawkowego zmiana stylu komunikacji nie jest dla pracowników problemem.

 

„Organizacje biznesowe są coraz bardziej świadome rzeczywistej wartości komunikacji zintegrowanej, a Jabra PRO9450 jest bardzo dobrym produktem, który łączy telefon biurkowy z programowym” — powiedział Tomasz Miller, Product Manager, Jabra, Veracomp. — „Łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika urządzenie eliminuje stres związany z przejściem na komunikację zintegrowaną i oferuje wyższą jakość dźwięku za sprawą nowoczesnych technologii audio”.

 

Jabra PRO9450 została wyposażona w mikrofon z funkcją tłumienia szumów, co sprawia, że głos użytkownika po drugiej stronie jest bardzo dobrze słyszalny. Jednocześnie szerokie pasmo przenoszenia dźwięku (150-6.800 Hz) zapewnia wysoką jakość połączeń przychodzących. Również podczas używania zestawu z dala od biurka. Zasięg 150 metrów od stacji bazowej pozwala na pełną mobilność w biurze. Nowe urządzenie pozwala użytkownikom odbierać połączenia na cztery różne sposoby: z dala od biurka przy użyciu zestawu słuchawkowego; przy biurku, przez naciśnięcie przycisku na ekranie dotykowym na podstawce zestawu; za pomocą oprogramowania Jabra Call Manager; albo z wykorzystaniem skrótów klawiaturowych.

 

„Nowa Jabra PRO9450 integruje się ze wszystkimi czołowymi rozwiązaniami Unified Communication, w tym również z Microsoft Lync” – mówi Tomasz Miller. – „Współpraca z istotnymi platformami UC jest dla nas bardzo istotna. Stale bowiem pracujemy nad wysokiej jakości rozwiązaniami audio, które przede wszystkim będą funkcjonalne, czyli prostsze w instalacji, łatwiejsze w użyciu i ukierunkowane na wygodę naszych klientów.”

 

Kluczowe cechy Jabra PRO9450:

• Szerokopasmowy dźwięk i DSP (cyfrowe przetwarzanie sygnałów)

• Mikrofon z funkcją tłumienia szumów

• Zasięg do 150 m

• Możliwość jednoczesnego kojarzenia z telefonem biurkowym i programowym

• Do 8 godzin rozmów i do 46 godzin pracy w stanie gotowości

• Interaktywny kreator do łatwego kojarzenia urządzeń

• 3 style noszenia: pałąk na głowę, zaczep na ucho i pałąk na szyję

• Waga zestawu słuchawkowego: 28 g

 

[/mv]
Słownik
1. UC. (inaczej Unified Communications) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje,…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Startuje intive

intive – tak brzmi nazwa nowej marki, która powstała w wyniku połączenia trzech spółek, należących do Enterprise Investors: polskiego SMT Software Services, polsko-fińskiego BLStream oraz niemieckiej spółki Kupferwerk. Powstanie intive było odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na zaawansowane rozwiązania informatyczne, wywołane transformacją cyfrową.