Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Bartosz Terlecki – nowym wiceprezesem ArchiDoc

Bartosz Terlecki został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu ArchiDoc, spółka wchodzącej w skład Grupy Outsourcing Experts, działającej w obszarze zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów biznesowych.

[mv]Bartosz Terlecki związany jest ze spółką ArchiDoc od listopada 2004 roku. Przez ostatnie siedem lat pełnił funkcję dyrektora działu organizacyjno-prawnego. Od kwietnia 2010 roku pełnił także funkcję wiceprzewodniczącego rady nadzorczej spółki Call One. Wcześniej był związany zawodowo z firmą Investor S.A., gdzie pełnił stanowisko dyrektora działu prawego i członka zarządu. Bartosz Terlecki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Do obowiązków Bartosza Terleckiego – po objęciu stanowiska wiceprezesa zarządu ArchiDoc – należeć będzie wsparcie oraz nadzór nad pracą poszczególnych działów: organizacyjno-prawnego, finansowego, HR oraz biura zarządu.

Źródło: media2.pl[/mv]

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy