GSmart – dwie karty SIM w jednym smartphonie

GIGA-BYTE Communications Inc., przedstawia trzy nowe modele – GSmart G1310, G1315 oraz G1317D umożliwiające jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM. Wszystkie działają w oparciu o wersję systemu Android 2.2, dzięki czemu użytkownik może w pełni korzystać z mobilnej rozrywki. Nowe GSmarty są również zintegrowane z takimi serwisami, jak Facebook czy Twitter, co pozwala na proste i natychmiastowe aktualizowanie statusów oraz dodawanie zdjęć.

 

[mv]Nowe modele GSmart są pierwszymi smartphone’ami działającymi na bazie system Android 2.2 i obsługującymi dwie karty SIM w jednym momencie. Pozwala to na proste połączenie i zarządzanie kontaktami prywatnymi i biznesowymi. Dzięki ograniczeniu się do jednego aparatu telefonicznego użytkownicy zyskują większą mobilność.

 

Ta wersja systemu operacyjnego Android zapewnia użytkownikom większą stabilność oraz wygodniejsze i szybsze korzystanie z funkcji mobilnych. Umożliwia również wykorzystanie telefonu jako bezprzewodowego rutera AP – wystarczy połączyć go bezprzewodowo z siecią Wi-Fi, by korzystać na innych urządzeniach z szerokopasmowego Internetu.

GSmart G1310, GSmart G1315 i GSmart G1317D zostały wyposażone w funkcje: Smart Dialer – intuicyjnego i szybkiego wyszukiwania kontaktów w książce adresowej; Smart Input – automatycznego wykrywania języka w wiadomościach tekstowych; oraz Smart Sync – z narzędziem PC Sync Tool użytkownik może zintegrować z komputerem przy użyciu przewodu USB wszystkie informacje, np. listę kontaktów, wiadomości oraz nagrania audio i wideo.

 

GBC zaimplementowało we wszystkich trzech modelach funkcję Social Network Broadcasting. Polega ono na jednoczesnym ustawianiu statusów, czy wgrywaniu zdjęć na Facebook’a i Twittera po naciśnięciu zaledwie jednego „przycisku”. Jednocześnie dzięki integracji wszystkich serwisów społecznościowych, użytkownik natychmiast otrzymuje informację o obecnych statusach swoich znajomych.

 

Zaawansowany system operacyjny oraz rozbudowane funkcje społecznościowe to jest to, co łączy wszystkie trzy modele. To co je różni, to m.in. rozmiar wyświetlacza oraz jakość aparatu fotograficznego. GSmart G1317D to czarny, połyskujący aparat o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Został wyposażony w 3,2”ekran dotykowy WQGA o rozdzielczości 240x400Px oraz aparat 3 MPx.

Z kolei GSmart G1310 jest dostępny w dwóch eleganckich kolorach: szampańskiego złota i perłowej bieli, doskonale pasujących do nowoczesnych businesswoman. Wyposażony w wyświetlacz HVGA o rozmiarze 3,2” oraz rozdzielczości 320x480Px i aparat fotograficzny 5MPx doskonale sprawdzi się zarówno podczas aktywności w prywatnych, jak i zawodowych.

Model GSmart G1315 to natomiast najbardziej zaawansowany model smartphone’ów GBC obsługujących dwie karty SIM naraz. Aparat może się pochwalić największym ekranem dotykowym HVGA, który ma 3,5” i rozdzielczość 320x480Px oraz aparatem 5MPx. Jest to doskonale rozwiązanie dla ludzi ceniących nie tylko jakość, ale i elegancki wygląd telefonów.

„Zapotrzebowanie na smartphone’y rośnie w bardzo szybkim tempie. Zaawansowane aplikacje, dostęp do mobilnej rozrywki i możliwość łączenia komunikacji prywatnej i służbowej to jedne z zaledwie kilku elementów, które mają wpływ na tę popularność” – tłumaczy dr Stanley Jenq, dyrektor generalny GIGA-BYTE Communication Inc. –„Modele GSmart G1317, G1315 i G1310 zaprojektowane przez dział Rozwoju i Badań w GBC to odpowiedź na powyższe potrzeby. System Android 2.2 zapewnia mobilność i wysoką jakość korzystania z Internetu; integracja funkcji społecznościowych otwiera nową jakość komunikacji; natomiast korzystanie z dwóch kart SIM w prosty sposób łączy życie zawodowe z prywatnym. Nowe modele GSmart to rozwiązania zarówno dla początkujących użytkowników smartphone’ów, jak i tych bardziej zaawansowanych.”[.mv]

 

 

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *