Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Subskrypcja MT w 48h

Justpay.pl wprowadza rewolucję w zakresie uruchamiania SMS-owych subskrypcji MT, czyli płatności za otrzymany SMS. Jako jedyny serwis na rynku umożliwia wdrożenie mobilnych płatności odnawialnych w ciągu 48 godzin. Wcześniej trzeba było czekać na to nawet 4 tygodnie.

[mv]Właściciele stron internetowych, którzy chcą wprowadzić subskrypcję MT wybranych treści, nie muszą już czekać tygodniami na jej włączenie. Justpay.pl jako jedyny w Polsce uruchamia ją w zaledwie 48 godzin bez żadnych opłat aktywacyjnych i wymogu obrotu miesięcznego w obsłudze. Ta zmiana znacznie przyspiesza możliwość zarabiania na dostępie do prenumerowanych treści.

Subskrypcja MT, czyli płatność za odebrany SMS, to rodzaj usługi, która umożliwia dokonywanie cyklicznych opłat użytkownikom abonamentowym. Użytkownik, po zapisaniu do wybranego serwisu, nie musi już pamiętać iż kończy mu się abonament czy dostęp do danego serwisu. Zamiast tego co tydzień w określone dni i godziny otrzymuje płatną wiadomość z informacją o przedłużonym dostępie do usługi.

Mobilne płatności odnawialne (subskrypcje MT) będą miały zastosowanie w przypadku stałych, cyklicznych płatności na stronach WWW Partnerów Justpay (np. portale z grami internetowymi, dostęp do plików, archiwów). W tym celu Partner definiując serwis przypisuje każdej płatności odnawialnej określony czas dostępu dla Użytkownika do płatnej treści. Innym przykładem wykorzystanie subskrypcji MT jest cykliczne doładowywanie konta punktowego (np. tzw. kredyty w grach internetowych). W tym przypadku Partner określa ile Użytkownik otrzymuje punktów za każdą wykonaną płatność odnawialną.

Justpay jest wiodącym produktem największego polskiego integratora usług SMS Premium i dostawcy mobilnych usług dodanych w Polsce – firmy Avantis. Serwis należy do liderów na rynku mikropłatności dokonywanych przy pomocy telefonu komórkowego.[/mv]

Total
0
Shares
1 komentarz
  1. wybaczcie ale jak czytam takie bzdury to mi się odechciewa do takich podmiotów/pomiotów kłamstwa wysyła ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Nowe rozwiązanie Veeam Availability Console już dostępne

Nowe rozwiązanie Veeam Availability Console jest już oficjalnie dostępne. VAC to bezpłatna konsola administracyjna dla dostawców świadczących usługi oparte na rozwiązaniach Veeam, takie jak tworzenie kopii zapasowych w chmurze (BaaS) oraz odzyskiwanie awaryjne w oparciu o chmurę (DRaaS), które umożliwiają efektywniejsze zarządzanie, monitorowanie oraz fakturowanie usług.
Czytaj więcej

Żabka i DPD z usługami kurierskimi w całej Polsce

Sieć Żabka poszerza ofertę „Wygodnych usług” i rozpoczyna współpracę z DPD Polska. W jej ramach we wszystkich ponad 9 200 sklepach sieci będzie można nadawać, odbierać i zwracać przesyłki wysyłane za pośrednictwem DPD. Wdrożenie usługi zapewnia partner technologiczny Pointpack S.A.