Nowa usługa Novem – program partnerski call center

Firma Novem rozszerzyła ofertę o nową usługę – program partnerski rozliczany za sprzedaż w call center[1]. Oprócz kampanii reklamowych w modelu efektywnościowym w internecie, Novem oferuje teraz reklamodawcom kompleksową obsługę w zakresie pozyskania klienta w sieci, zakończoną zakupem produktu.

[mv]Novem zajmuje się zarządzaniem całym procesem. Firma nie tylko przygotowuje strategię działań i prowadzi kampanie reklamowe w internecie, ale i udostępnia usługi telefonicznej obsługi klienta. Celem działań promocyjnych prowadzonych w sieci jest pozyskanie zdefiniowanych leadów np. informacji kontaktowych pozostawionych przez klienta zainteresowanego zakupem danego produktu. Leady przekazywane są następnie do call center, które finalizuje sprzedaż.

Współpracując z Novem, reklamodawcy zyskują nowy kanał sprzedaży, umożliwiający im zdobycie kolejnych klientów. Co więcej minimalizują ryzyko poniesienia kosztów związanych z dotarciem do odbiorców, ponieważ odpowiedzialność za pozyskanie leada i zamknięcie go sprzedażą spoczywa po stronie Novem.

Unikatowość nowej usługi Novem polega na połączeniu kompetencji w zakresie reklamy efektywnościowej i call center. Firma dysponuje siecią wydawców zrzeszającą kilkadziesiąt tysięcy witryn internetowych, w tym specjalistycznych i niszowych, docierających do bardzo wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Dzięki temu ma dostęp do osób ściśle zainteresowanych daną tematyką, czyli potencjalnych klientów reklamodawcy. Kampania reklamowa prowadzona w precyzyjnie dobranych serwisach ma znacznie wyższy współczynnik konwersji. Dzięki temu, leady uzyskane dzięki działaniom efektywnościowym i przekazane do call center, pozwalają na efektywniejsze pozyskanie klientów.

Nowa usługa Novem jest adresowana przede wszystkim do dużych firm, które kierują ofertę do odbiorcy masowego i realizują sprzedaż w modelu B2C[2].

Źródło: Media2.pl[/mv]

 

Słownik
1. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
2. B2C. Wymiana produktów, usług i/lub informacji między firmami a osobami fizycznymi. Wymiana występuję od firmy do osoby fizycznej.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Jak zidentyfikować bolączki klientów w procesie obsługi klienta?

Każdy, kto choć raz w życiu pracował przez chwilę z klientem, a już szczególnie na projektach sprzedażowych, doskonale wie, że nie telefonują oni z podziękowaniami, ale z problemami. To ich często małe i duże bolączki, które w swej masowości potrafią wpędzić konsultanta w depresję, sprawiają, że albo się na nie uodparniamy, albo eskalujemy je do granic możliwości – po czym wpadamy w rutynę dnia codziennego.