Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Nowe funkcjonalności Vidicode Fax Server – FSFile oraz load balancing

Firma Vidicode Datacommunicatie BV, producent sprzętowych serwerów faksowych, głosowych oraz systemów nagrywania rozmów udostępniła nowe narzędzia wzbogacające możliwości serwerów faksowych – FSFile oraz load balancing.

[mv]Moduł FSFile działający pod kontrolą systemu Microsoft Windows umożliwia w pełni automatyczne wysyłanie faksów z MFP lub zewnętrznych aplikacji biznesowych – niezależnie od tego na jakiej platformie one działają. FSFile cyklicznie sprawdza określony zasób (może to być również udział sieciowy) pod kontem dokumentów do wysłania. Numer faksu odbiorcy odczytywany jest z nazwy pliku. Dokument, którego nie udało się wysłać jest przenoszony do innego katalogu gdzie ponownie może być obsłużony przez zewnętrzną aplikację.

 

Równie ciekawą funkcją dostępną w najnowszej wersji Vidicode Fax Server jest load balancing, który w architekturze redundantnej Vidicode Fax Server umożliwia określenie, w jakim stopniu urządzenia mają być wykorzystywane do wysyłania dokumentów.[/mv]

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy