Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Wideoterminal HUAWEI MC850 już na rynku

KONTEL-TELECOM wprowadza na Polski rynek wideoterminal osobisty HUAWEI MC850. Wideotelefon oferuje przekaz szerokopasmowy i pracuje w podwójnym trybie – zarówno telefonu VoIP[1], jak i analogowego. Pozwala na inicjowanie i odbieranie połączeń, nie tylko poprzez sieć IP, ale także za pośrednictwem standardowej analogowej linii telefonicznej (PSTN) i przełączanie się między nimi. Wygodę i swobodę rozmowy zapewnia bezprzewodowa słuchawka DECT i możliwość przełączenia konwersacji w tryb głośnomówiący.

[mv]MC850 wyróżnia elegancki design i prosty w użyciu interfejs użytkownika. To wielofunkcyjne rozwiązanie pełni również rolę cyfrowej ramki fotograficznej, odtwarzacza multimedialnego, a także terminala internetowego, dzięki któremu można przeglądać strony on-line i przesyłać informacje. Nowy produkt HUAWEI obsługuje połączenia wideo (w standardach QCIF, CIF oraz 4CIF), którymi w trakcie przekazu można w łatwy sposób zarządzać.

 

HUAWEI MC850 dysponuje 7 calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 800 × 480 pikseli. Jego posiadacz może odtwarzać zdjęcia z pamięci telefonu, karty microSD lub MMC i pamięci USB w trybie prezentacji.

 

Wideoterminal posiada wbudowaną przeglądarkę internetową, umożliwiającą wygodne oglądanie stron WWW za pomocą intuicyjnego wyświetlacza dotykowego. Informacje o pogodzie, lokalne i światowe newsy, czy ulubione przepisy stają się dostępne natychmiast po jednym kliknięciu ikony na ekranie.

Wideotelefon wyposażony jest w odtwarzacz multimedialny HD i głośniki stereo, które gwarantują dobrą jakość podczas korzystania z różnego rodzaju multimediów. Funkcje automatycznej regulacji głośności, eliminowania echa akustycznego i redukcji szumów zapewniają odpowiedni komfort rozmów. Książka telefoniczna daje możliwość zapisania do 2000 kontaktów (dla każdego z nich można przypisać do 4 numerów kontaktowych).[/mv]

Słownik
1. VoIP. (inaczej Voice over Internet Protocol) to technologia umożliwiająca prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem Internetu. W przeciwieństwie do tradycyjnych…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy