Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Call Center Poland z Toyota Motor Poland

Z okazji trwających Dni Otwartych Toyoty Call Center[1] Poland na zlecenie tego klienta prowadzi projekt informacyjno-sprzedażowy do obecnych klientów. Działania te mają na celu potwierdzenie otrzymania materiałów informacyjnych, poinformowanie o specjalnej ofercie Premium oraz zbadanie zainteresowania nową ofertą samochodów.

[mv]W wyniku telefonicznego wywiadu konsultanci Call Center Poland budują bazę klientów zainteresowanych zakupem nowego samochodu. Wygenerowane przez call center kontakty przesyłane są do dilerów Toyoty, którzy finalizują działania sprzedażowe. Wartością dodaną do podstawowych celów prowadzonego w CCP projektu było zaktualizowanie bazy danych klientów, która będzie wykorzystywana do kolejnych kampanii marketingu bezpośredniego prowadzonych przez Toyotę.

Według Adama Roguskiego z sekcji Zarządzania relacjami z Klientami z Toyoty, wzmocnienie kampanii promocyjnej działaniami call center spowodowało znaczny wzrost zebranych deklaracji zakupu i odwiedzin salonów, a w konsekwencji wzrost liczby sprzedanych samochodów. – ” W prowadzonych rozmowach mogliśmy ocenić również wartości niemierzalne, jak na przykład przywiązanie właścicieli samochodów do marki Toyota. Wyjątkowy klimat przeprowadzonych rozmów potwierdził zainteresowanie naszą ofertą ” – powiedział Adam Roguski.

– Tylko kanał telefoniczny daje możliwości równoczesnego zcentralizowanego prowadzenia działań marketingowo-sprzedażowych do konsumentów i badania nastawienia konsumentów do marki na podstawie indywidualnych rozmów. Wyniki otrzymywane są w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybką zmianę scenariusza rozmowy, optymalizując jakość oraz koszty kontaktu – dodaje Ernest Kargol Dyrektor Sprzedaży Call Center Poland.

Strony deklarują chęć współpracy przy następnych tego typu akcjach.[/mv]

Słownik
1. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Ruszyła IV edycji Studium Menedżer Contact Center

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Polskim Stowarzyszeniem Marketingu SMB 23 października zorganizowało Inaugurację IV edycji Studium Menedżer Contact Center. Jest to jedyny program rozwoju kompetencji w Polsce, dedykowany dla menedżerów oraz osób aspirujących do zarządzania jednostkami cc.