Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Contact Center ponownie liderem rankingu Book of Lists

Warszawska spółka Contact Center[1] zajęła I miejsce w 16 edycji rankingu „Book of Lists” wydawanego przez redakcję anglojęzycznego tygodnika „Warsaw Business Journal”.

[mv]

Drugi rok z rzędu Contact Center zajmuje najwyższą pozycję w kategorii Firm Marketingu Bezpośredniego (Direct Marketing Companies). Ranking został stworzony w oparciu o przychody z marketingu bezpośredniego. „Przyjmujemy to wyróżnienie z dużą satysfakcją, tym większą, że jesteśmy na pierwszym miejscu kolejny rok z rzędu. Certyfikat Book of Lists 2011 potwierdza dobre wyniki naszej spółki i jej bardzo wysoką pozycję w branży marketingu bezpośredniego” – mówi Zbigniew Biały, prezes zarządu Contact Center sp. z o.o.

 

W 2010 r. całkowite przychody Contact Center sp. z o.o. wyniosły 276 mln zł i były najwyższe w 11-letniej historii firmy. W ubiegłym roku firma zwiększyła liczbę stanowisk call center[2] oraz liczbę centrów outsourcingowych – obecnie ma ponad 2500 w pełni wyposażonych stanowisk i ponad 150 stanowisk zdalnych, świadczy usługi w 17 miastach w Polsce.

 

Rocznik Book of Lists to największa i najdłużej obecna na polskim rynku wydawniczym polsko-angielska publikacja biznesowa, która w formie ok. 70 rankingów prezentuje ponad 2,5 tys. najlepiej prosperujących firm z poszczególnych sektorów polskiej gospodarki. Rankingi firm tworzone są w oparciu o wyniki, wyrażone w przychodach lub innych specyficznych dla danej branży wartościach. Listy zawierają informacje na temat profilu działalności, klientów, dotychczasowy osiągnięć oraz usług, które dana firma oferuje.[/mv]

 

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy