Nominacje Top Menedżer 2010

Już od jedenastu lat Dziennik Bałtycki przeprowadza plebiscyt TOP MENEDŻER, którego zwieńczeniem jest wybór najlepszego menedżera Pomorza. W tym roku z szerokiej listy kandydatów wybrano dwudziestu, którzy rywalizowali o miano najlepszego.

[mv]Do tego prestiżowego plebiscytu nominowani zostali menedżerowie, którzy wykazali się w minionym roku skutecznością w zarządzaniu firmą oraz doprowadzili do osiągnięcia przez nią dobrych wyników finansowych pomimo kryzysu gospodarczego. Dodatkowo, są oni cenieni przez pracowników i doceniani przez pomorskie środowisko biznesowe. Wśród nominowanych są dwie osoby zarządzające spółką FreecoNet Tlenofon:

Jan Wyrwiński – Prezes Zarządu,

Krzysztof Malicki – Przewodniczący Rady Nadzorczej.

Co roku kapituła, w skład której wchodzą m.in. autorytety ze świata biznesu, ekonomii i mediów, a także laureaci poprzednich edycji, decyduje o tym, komu przypadnie zaszczytny tytuł Menedżera Roku 2010.[/mv]

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Banki – ubezpieczyciele – fintechy – czyli Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2018

10-11 kwietnia 2018 roku, w Westin Warsaw Hotel odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, składające się z: XV Banking Forum, XI Insurance Forum oraz VII Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. To prestiżowe wydarzenie stanowi miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i dyskusji o przyszłości rynku finansowego.