Kontel-Telecom dystrybutorem HUAWEI w Polsce

Portfolio dystrybucyjne firmy Kontel-Telecom wzbogaciło się o rozwiązania firmy HUAWEI. Na mocy podpisanej niedawno umowy Kontel-Telecom został oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem systemów wideokonferencyjnych oraz telepresence HUAWEI na terenie Polski.[mv]Działający od 1988 roku koncern HUAWEI, w Polsce znany jest głównie za sprawą swoich modemów bezprzewodowych, które dostępne są niemal u wszystkich wiodących na rynku operatorów komórkowych. HUAWEI produkuje innowacyjne systemy umożliwiające przeprowadzanie zdalnych połączeń wideo w doskonałej jakości – wszędzie tam, gdzie dostępna jest szerokopasmowa sieć IP. Portfolio produktów umożliwia oferowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów przy zachowaniu atrakcyjnych kosztów rozwiązania, co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji.[/mv]Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts
Read More

Infobip uznany za lidera w mobilnym komunikowaniu w rankingu Juniper Research

Infobip, globalny dostawca usług komunikacji w chmurze, został uznany w nowym rankingu Juniper Research za wiodącego dostawcę usług w dziedzinie wiadomości mobilnych. Badanie oceniało szereg parametrów biznesowych m.in. jakość pozycjonowania produktów - w tym wielkość operacji, możliwości produkcyjne, wyniki finansowe, zaawansowanie rozwiązań komunikacyjnych oraz ogólny potencjał biznesowy 20 czołowych dostawców.
Read More

Innowacje w walce o klienta

Zmieniające się oczekiwania klientów i pojawienie się na rynku nowych graczy – insurtechów, które mają lepiej dostosowane do ich potrzeb produkty – wymusza na ubezpieczycielach zwrot ku innowacjom i wdrażanie cyfrowych rozwiązań. Większość dużych firm postrzega jednak cyfryzację jako kosztowne wyzwanie, przynoszące efekty dopiero w perspektywie długofalowej. Korzystanie z przestarzałych technologii utrudnia im elastyczność i konkurencyjność, a to rodzi ryzyko, że przegrają walkę o klienta z nowymi graczami.