Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Contact Center Anytime, Anywhere

Contact center[1] SAP Business Communications Management on-demand zostanie udostępniony przez Comtrust podczas Konferencji Contact Center w dniach 8-9 marca 2011 roku. Uczestnicy konferencji będą mogli sprawdzić możliwości, jakie dla branży call center[2] daje umiejscowienie systemu „w chmurze”, jak w praktyce wygląda wirtualne contact center na żądanie oraz dowiedzieć się jakie są korzyści z SaaS[4] i CaaS.

[mv]Comtrust przygotuje specjalną instancję contact center SAP BCM on-demand pod kątem Konferencji, tak aby przybliżyć najnowsze trendy w branży, pokazać różnice pomiędzy SaaS i CaaS, gdyż oba te rozwiązania są od lat wykorzystywane przez klientów SAP na świecie. „Ci wszyscy, którzy będą chcieli poznać i przetestować narzędzia SAP on-demand będą mogli usiąść przed monitorem komputera i „wejść” do wirtualnego contact center umiejscowionego w chmurze – powiedziała Joanna Pytlakowska Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Comtrust – Udostępnimy kilka kanałów komunikacji min. telefon, e-mail i chat, zarówno w kontaktach przychodzących, jak i wychodzących. Pokażemy, że wymiana danych i komunikacja w call center możliwa jest nawet w oparciu o mobilny Internet.”

Contact center SAP BCM to system multichannel[3], all-IP (tel, SMS, chat, email, fax, formularz www, mobile), pełna funkcjonalność in/out bound, wraz z narzędziami do monitorowania, raportowania i zarządzania, nagrywanie, logowanie z dowolnego miejsca przez przeglądarkę internetową, obsługa wielu infolinii i kampanii jednocześnie. Dostępny jest w modelu in-house (tradycyjna instalacja) oraz on-demand (usługa i komunikacja na żądanie – SaaS/CaaS).

[/mv]
Słownik
1. Contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
3. multichannel. (z ang. multikanałowość) – strategia polegająca na obsłudze / sprzedaży dla klienta w wielu kanałach. O wyborze kanału…
4. SaaS. Zobacz Software as a Service.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Rewolucja Internetu rzeczy – czas pomyśleć o bezpieczeństwie

Według danych z najnowszego raportu F-Secure należy niezwłocznie podjąć kroki w celu podniesienia zabezpieczenia urządzeń IoT – w przeciwnym razie będą one stanowiły realne zagrożenie dla użytkowników. 65% posiadaczy urządzeń IoT obawia się, że ich inteligentne urządzenie może zostać zhakowane, a aż 60% boi się całkowitej utraty danych.