Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Nowa funkcjonalność w CallCenterNews.pl

Od niedzieli 20 lutego uruchomiliśmy nową funkcjonalność dla wszystkich naszych czytelników. Chodzi oczywiście o funkcję słownika, dzięki czemu podczas lektury każdego newsa, nawet najtrudniejszy termin stanie się zrozumiały i przyswajalny.

Aktualnie słownik to ponad 50 terminów, cały czas jednak jest on wzbogacany o nowe definicje.

Poniżej zamieszczamy screen ilustrujący działanie nowej funkcji.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

CC TALK: Przemysław Gamdzyk z Evention o doskonaleniu jakości obsługi klienta w urzędach

Urzędy różnego szczebla od kilku lat mówią o ciągłym doskonaleniu jakości obsługi klienta w urzędzie. Kilka miast (Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków czy Gdańsk) z powodzeniem prowadzą własne miejskie centra kontaktu. Czy urzędowe infolinie będą powszechniejsze? O tym w dzisiejszym programie CC TALK.
Czytaj więcej

Veracomp dzieli się wiedzą – relacja

W dniach 20-21 czerwca 2016 roku w Krakowie odbyło się spotkanie „VERACOMP DZIELI SIĘ WIEDZĄ – IT DLA EDUKACJI”, skierowane do uczelni wyższych, głównie z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, jak również śląskiego. W trakcie wydarzenia specjaliści firmy Veracomp przybliżali uczestnikom zagadnienia dotyczące rozwiązań IT służących poprawie wydajności infrastruktury informatycznej uczelni wyższych.
Czytaj więcej

Altar na Targach Cebit 2012

Po raz kolejny kielecka firma Altar będzie prezentować swoje rozwiązania na Światowych Targach Technologii Informatycznych, Oprogramowania oraz Usług…