Altar zaprezentuje swoje rozwiązania na CEBIT 2011

Firma Altar zaprezentuje swoje produkty na Światowych Targach Technologii Informatycznych, Oprogramowania oraz Usług – CEBIT 20011, które odbędą się w Hanowerze w dniach 28 lutego-03 marca 2011 roku.

CeBIT to największe na świecie targi rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych zarówno dla domu, jak i środowiska pracy. Targi organizowane są corocznie w marcu, w Niemczech. Na tej jednej z najważniejszych światowych imprez z dziedziny IT swoje produkty prezentuje tysiące wystawców.

Altar będzie uczestnikiem Wyjazdowej Misji Gospodarczej Przedsiębiorców z Polski Wschodniej i będzie reprezentować województwo świętokrzyskie na targach CEBIT.

Misja jest organizowana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca.

W czasie targów Altar Sp. z o.o. będzie promować swoje produkty dedykowane do zarządzania elektronicznymi kontaktami z klientami, m.in. Altar Contact Center[1], rozwiązanie do świadczenia usług mobilnej wideo telefonii 3G[2] – Altar IVVR oraz platformę do świadczenia telefonicznych usług dodanych – TELSIN.

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. 3G. Telefonia komórkowa trzeciej generacji (3G) – telefoniczna sieć cyfrowa telefonii komórkowej bazująca na rozwiniętych w stosunku do 2.5G…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *