Connect with us

Altar zaprezentuje swoje rozwiązania na CEBIT 2011

AKTUALNOŚCI

Altar zaprezentuje swoje rozwiązania na CEBIT 2011

Firma Altar zaprezentuje swoje produkty na Światowych Targach Technologii Informatycznych, Oprogramowania oraz Usług – CEBIT 20011, które odbędą się w Hanowerze w dniach 28 lutego-03 marca 2011 roku.

CeBIT to największe na świecie targi rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych zarówno dla domu, jak i środowiska pracy. Targi organizowane są corocznie w marcu, w Niemczech. Na tej jednej z najważniejszych światowych imprez z dziedziny IT swoje produkty prezentuje tysiące wystawców.

Altar będzie uczestnikiem Wyjazdowej Misji Gospodarczej Przedsiębiorców z Polski Wschodniej i będzie reprezentować województwo świętokrzyskie na targach CEBIT.

Misja jest organizowana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca.

W czasie targów Altar Sp. z o.o. będzie promować swoje produkty dedykowane do zarządzania elektronicznymi kontaktami z klientami, m.in. Altar Contact Center, rozwiązanie do świadczenia usług mobilnej wideo telefonii 3G – Altar IVVR oraz platformę do świadczenia telefonicznych usług dodanych – TELSIN.

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

Skomentuj

POPULARNE