Najlepsza dosprzedaż według Netii

Voice Contact Center[1] zajęło pierwsze miejsce w kategorii „Dosprzedaż usług telekomunikacyjnych roku 2010” w konkursie dla zewnętrznych partnerów Netii. – Jesteśmy pod dużym wrażeniem atmosfery sprzedażowej, która panuje w Voice Contact Center – powiedziała Małgorzata Opalińska z Netii.

[mv]

– Przyznaję, że mieliśmy pewne obawy co do współpracy z contact center, które wtedy było obecne na rynku niecały rok. Jednak profesjonalizm, doświadczenie kadry i nastawienie prosprzedażowe całego zespołu zupełnie je rozwiały – mówi Małgorzata Opalińska, Dyrektor Departamentu Telefonicznej Obsługi Klienta Netii.

Voice Contact Center rozpoczęło współpracę z Netią w lipcu 2010 r. Od tego czasu firma skontaktowała się z kilkudziesięcioma tysiącami Klientów indywidualnych oraz SOHO / SME w ramach projektów sprzedażowych, lojalizacyjnych i retencyjnych. Obok działań około-sprzedażowych drugim obszarem współpracy obu firm jest realizowana w sposób ciągły akcja windykacyjna nastawiona tak na odzyskanie należności jak i utrzymanie Klienta.

– Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Konsultanci szybko zaczęli osiągać założone cele – mówi Monika Kobiałka, Kierownik ds. Współpracy z Partnerami Zewnętrznymi Netii. Już w pierwszym miesiącu realizacji akcji windykacyjnej Voice Contact Center osiągnęło wyniki bardzo zbliżone do tych uzyskanych przez nasze wewnętrzne contact center, w którym wcześniej realizowana była akcja. Teraz nasze działania koncentrują się na wspólnym podwyższaniu dotychczasowej efektywności procesu.

Każdy projekt jest bardzo starannie przygotowany przez obie strony. I w części dzięki dużemu wsparciu, jakie Voice Contact Center otrzymuje ze strony Netii, wyniki są tak imponujące. – To dla nas idealny model współpracy, czego otrzymana nagroda jest najlepszym dowodem – przyznaje Daniel Kruczyński, Dyrektor Obsługi Klienta Voice Contact Center.[/mv]

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *