Nowe telefony Yealink z serii T3xG wkrótce w sprzedaży

Yealink, zapowiedział wprowadzenie nowej serii produktów T3xG. Wyposażone w 2-portowy, gigabitowy przełącznik Ethernet, zaawansowane urządzenia są kolejnymi innowacyjnymi produktami, które zostały stworzone przez firmę. [mv]

Rozwijając serię telefonów T2X zgodnie z tendencjami rozwoju nowoczesnej komunikacji, Yealink stworzył zaawansowaną serię T3xG. Przeznaczone dla różnych grup docelowych o zróżnicowanych potrzebach komunikacyjnych, produkty z nowej linii od T38G do T32G przynoszą użytkownikom możliwość wyboru różnych rozwiązań. Na naszym rynku produkty będą dostępne w dystrybucji Kontel-Telecom.

Najciekawszą z właściwości, opartych na protokole SIP telefonów Yealink z serii T3xG jest 2-portowy, gigabitowy przełącznik Ethernet, który zapewnia szybką transmisję danych pomiędzy urządzeniami bez przestojów, umożliwiając wygodną pracę z aplikacjami wymagającymi dużej przepustowości. Dzięki temu zostaną uproszczone instalacje sieciowe i podniesiona ich wydajność.

Dzięki chipsetom TI Aries i TI voice engine, produkty T3xG zapewniają wysokiej jakości głos. Ponadto, seria T3xG wyposażona w wysokiej rozdzielczości ekran TFT-LCD z 262 kolorami i intuicyjny interfejs użytkownika, oferuje przejrzystą listę połączeń, książkę telefoniczną i informację o rozmówcy. Udostępniając zaawansowane funkcje telefoniczne interfejs użytkownika pozostał klarowny i prosty w obsłudze. Wysokiej rozdzielczości ekran umożliwia wyświetlanie kolorowych zdjęć i kontaktów na dużym wyświetlaczu z żywymi kolorami.

Oprócz zaawansowanych funkcji telefonicznych, seria T3xG dziedziczy wszystkie cechy i możliwości współpracy serii T2x. Dzięki temu możliwe jest proste wykorzystanie telefonów obu serii w jednej instalacji. Przyspiesza to nowe wdrożenia i zmniejsza zarówno złożoność sieci, jak i koszty całego rozwiązania oraz pozwala płynnie zintegrować możliwości UC[1] z niedrogimi i konkurencyjnymi telefonami HD.[/mv]

Słownik
1. UC. (inaczej Unified Communications) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje,…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Rok od lockdownu: Bez poddania się cyfrowej transformacji nie przetrwa ponad połowa firm

11 marca minął rok od ogłoszenia przez WHO światowej pandemii. W Polsce stan epidemii wprowadzono 20 marca, rozpoczynając tym samym lockdown, czyli ogólnokrajowe „zamrożenie” gospodarki. Dziś wiadomo już, że cyfrowe oblicze firm – nie tylko polskich - wyewoluowało przez ten rok niemal nie do poznania. Do zrobienia jednak nadal pozostaje wiele, a otoczenie konkurencyjne zdaje się wywierać coraz mocniejszą presję.
Czytaj więcej

Od SaaS-a do pariasa

Niskie koszty inwestycyjne, szybkie wdrożenie i wysoka niezawodność – to tylko kilka z niezliczonych zalet systemów opartych na modelu SaaS, które szturmem zdobyły rzesze fanów. Niestety, korzystanie z chmury obliczeniowej nie dla wszystkich równoznaczne jest z przeniesieniem swojego biznesu na wyższy poziom. Z niepokojem patrzą w przyszłość sprzedawcy systemów IT, dla których głównym źródłem dochodów były do tej pory klasyczne, stacjonarne wersje oprogramowań. Czy w zautomatyzowanym świecie „online” znajdzie się jeszcze miejsce dla resellerów?