Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Sobolewska pełnomocnikiem zarządu IAA

Joanna Sobolewska – dyrektor obsługi klienta Streetcom – została nowym pełnomocnikiem zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA do spraw Young Professionals, zastępując na tym stanowisku Magdalenę Szozdę. Sobolewska od 4 lat pracuje dla agencji Streetcom. 

[mv]Odpowiadała m.in. za rozpoczęcie działalności Streetcomu na Litwie. Wcześniej pracowała jako dyrektor obsługi klienta w Grupie Eskadra. Karierę zawodową rozpoczęła w Kanadzie pracując na stanowisku junior marketing manager w Lucid Entertainment Inc.

Young Professionals działa w ramach struktur Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA. Swoją działalność rozpoczęło w październiku 2007 roku. Do YP należą osoby w wieku 25-35 lat, mające przynajmniej dwa lata doświadczenia zawodowego w zakresie komunikacji marketingowej lub wykształcenie profilowe oraz pasję, otwartość na nowe trendy i profesjonalizm. Ideą Young Professionals jest stworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy światem agencji reklamowych, mediów i klientów.

Źródło: MediaRun.pl[/mv]

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy