Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Software as a Service

w skrócie SaaS, z ang. oprogramowanie jako usługa – jeden z modeli chmury obliczeniowej, którym aplikacja jest przechowywana i wykonywana na komputerach dostawcy usługi i jest udostępniana użytkownikom przez Internet. Eliminuje to potrzebę instalacji i uruchamiania programu na komputerze klienta. Model SaaS przerzuca obowiązki instalacji, zarządzania, aktualizacji, pomocy technicznej z klienta na dostawcę usługi. W efekcie użytkownik oddaje kontrolę nad oprogramowaniem dostawcy i obowiązek zapewnienia ciągłości jego działania. Istotą biznesową oprogramowania w modelu SaaS, decydującą o jej rosnącej popularności jest to, że użytkownik kupuje działające rozwiązanie o określonej funkcjonalności bez konieczności wchodzenia w zagadnienia związane z infrastrukturą informatyczną oraz zapleczem technicznym. W wielu przypadkach SaaS umożliwia dostęp do najnowszych technologii informatycznych bez długotrwałych wdrożeń i dużych inwestycji. Model SaaS zakłada najczęściej cykliczne opłaty (abonament) za dostęp do programu, staje się to dla użytkownika wydatkiem stałym, a nie jednorazowym w momencie zakupu. Z punktu widzenia dostawcy SaaS zapewnia lepszą ochronę jego własności intelektualnej, producent może we własnym zakresie udostępniać swoją aplikację, lub przekazać to zadanie wyspecjalizowanej firmie
ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Infolinia Sage dla biznesu

Firmy w Polsce ponoszą właśnie dodatkowe koszty z przystosowaniem wykorzystywanych rozwiązań IT. Jednocześnie pojawiło się wiele niejasności lub kwestii wymagających dodatkowego wyjaśnienia. Z pomocą przychodzi im infolinia Sage.

[mv]

W związku z wprowadzeniem nowych stawek VAT od 1 stycznia br., wiele tysięcy firm w Polsce ponosi właśnie dodatkowe koszty z przystosowaniem wykorzystywanych rozwiązań IT. Jednocześnie pojawiło się wiele niejasności lub kwestii wymagających dodatkowego wyjaśnienia.

Sage sp. z o.o. – wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP w Polsce, oferuje wszystkim pomoc w wyjaśnianiu wątpliwości, w postaci telefonicznej infolinii. Dzięki temu, przedsiębiorcy mogą teraz poradzić się renomowanego producenta: zweryfikować swoją wiedzę o stanie zmian VAT w oprogramowaniu, rozwiać dotychczasowe wątpliwości i rozwiązać trudności jakie napotykają.

Infolinia Sage jest czynna już od ostatniego tygodnia grudnia 2010 aż do końca stycznia 2011, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-15.00, pod numerem 801 055 828. Koszt połączenia dla dzwoniącej osoby wynosi cenę 1 impulsu wg. taryfy operatora. Obsługują ją nie tylko konsultanci Sage, lecz również doradca podatkowy, który udziela informacji dotyczących VAT a wykraczających poza tematykę oprogramowania.[/mv]

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy