Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

CenterNet jedynym operatorem wRodzinie

Spółka CenterNet wydał oficjalny komunikat w sprawie telefonii komórkowej wRodzinie, projektu kierowanego do słuchaczy Radia Maryja i widzów TV Trwam. Usługa nadal będzie świadczona.

[mv]”Informujemy, że w dniu 21 grudnia 2010r otrzymaliśmy pisemne oświadczenie od Fundacji Lux Veritatis, w którym to piśmie Fundacja Lux Veritatis odstępuje od możliwości samodzielnego prowadzenia projektu telefonii wRodzinie (…). CenterNet będący od samego początku realizacji projektu telefonii wRodzinie operatorem telekomunikacyjnym realizującym usługi telekomunikacyjne w projekcie telefonii wRodzinie, mający na względzie dobro naszych klientów nadal świadczy nieprzerwanie usługi telekomunikacyjne dla telefonii wRodzinie. Zdrapki i doładowania są cały czas aktywne i ważne zgodnie z datą podaną na kuponie” – czytamy w komunikacie.

Źródło: CenterNet/Media2.pl[/mv]

Total
0
Shares
1 komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Zmiany w Zarządzie Grupy Nelro Data

Spółka Nelro Data informuje, iż we wrześniu dokonały się zmiany kadrowe w Zarządzie oraz Radzie Nadzorczej firmy. Stanowisko wiceprezesa objął Łukasz Pacholski, dotychczasowy COO Grupy, a drugim wiceprezesem został Grzegorz Naja, który awansował z funkcji dyrektora zarządzającego. Z kolei do Rady Nadzorczej w składzie Andrzej Kadej, Justyna Wyszyńska, dołączyła Nadia Danylicka, poprzednio piastująca stanowisko dyrektora sprzedaży. Prezesem zarządu pozostał Robert Wyszyński. Jednocześnie kapitał zakładowy powiększono do 9.439.000 zł.
Czytaj więcej

Gratka dla mistrzów

Już w najbliższy wtorek w Warszawie konferencja Future Customer Care – Mistrzowie Obsługi Klienta, adresowana do menadżerów zarządzających obszarem customer care. To ostatnia chwila na bezpłatną rejestrację: https://mistrzowieobslugi.pl/#rejestracja Konferencja jest dobrą okazją do poznania najlepszych praktyk,…