Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Speech Analytics

Analityka mowy polega na śledzeniu treści rozmowy pod kątem wcześniej zdefiniowanych słów lub fraz kluczowych. Istnieje analiza mowy on-line, która pozwala na śledzenie i oznaczanie wypowiadanych słów przez konsultanta lub

Yealink udostępnia najnowsze oprogramowanie V30 dla wideotelefonów

Wideotelefon Yealink VP-2009P, wykorzystujący protokół SIP reprezentuje nową generację produktów IP do komunikacji multimedialnej. Jest to stylowy, elegancki telefon o ergonomicznym kształcie.

[mv]VP-2009P jest najbardziej zaawansowanym telefonem firmy Yealink, który posiada wszystkie funkcje dostępne w pozostałych telefonach. Jest idealnym rozwiązaniem do wizualnej komunikacji na odległość w przystępnej cenie.

Posiada duży, dotykowy, 7-calowy ekran LCD. Może być zasilany z wykorzystaniem technologii PoE, dzięki czemu zapewnia niskie zużycie energii. Przyjazny dla środowiska Yealink VP-200P to jeden z najlepszych wideotelefonów dostępnych na rynku.

Niezwykła jakość obrazu, zaawansowane funkcje i dostępne aplikacje, modny wygląd oraz solidna i trwała konstrukcja powodują, że VP-2009P jest świetną propozycją zarówno dla korporacyjnych biur, jak i użytkowników indywidualnych na całym świecie.

Teraz po aktualizacji, dzięki nowemu oprogramowaniu w wersji V30, wideotelefon VP-2009P oferuje więcej istotnych funkcji jak:

Przeglądarka internetowa

Wideotelefon Yealink VP-2009P wyposażony został w przeglądarkę internetową. Liczne dodatkowe rozszerzenia przeglądarki udostępnione zostaną w najbliższym czasie. Pozwoli to operatorom dostarczyć wiele różnorodnych usług i treści wprost do użytkowników i wzbogacić możliwości telefonu.

QoS VLAN (802.1p/Q)

Dzięki wsparciu VLAN, VP2009 gwarantuje bezpieczeństwo w Internecie poprzez blokowanie zbędnego ruchu lub ataków. Obsługa priorytetyzacji transmisji głosowej i wideo zapewnia efektywną komunikację.

AES do szyfrowania auto-konfiguracji

AES jest wykorzystywany w zaawansowanych funkcjach szyfrowania. Szyfrowanie plików konfiguracyjnych daje wysoki poziom bezpieczeństwa plików i aktualizacji oprogramowania.[/mv]

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Colt wprowadza oparte na chmurze rozwiązanie telefoniczne dla Microsoft Teams

Rozwiązanie Direct Routing od Colt, oferowane jako usługa w chmurze, pomaga przedsiębiorstwom szybko uruchomić połączenia PSTN (Publicznej Przełączanej Sieci Telefonicznej) w usłudze Teams. Znacznie usprawnia to komunikację zespołów, które ze względu na pandemię, zmuszone są odbywać spotkania online.
więcej

Zdalna weryfikacja dokumentów dzięki polskiemu fintechowi

Polski fintech Authologic wprowadził do swojego rozwiązania kolejną metodę zdalnej weryfikacji tożsamości - rozpoznawanie fizycznych dokumentów za pomocą wideo lub zdjęcia selfie. Obecnie metoda weryfikacji wideo wdrażana jest m.in. w Vooom, aplikacji umożliwiającej wynajem samochodów na minuty.
więcej

Systell z 5 gwiazdkami Titanium Partner 3CX

Firma Systell, dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych uzyskał po raz kolejny tytuł Titanium Partner 3CX. Tym samym od 2 lat firma ta pozostaje jedynym w Polsce partnerem 3CX o tak wysokim statusie współpracy.