Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Yealink udostępnia najnowsze oprogramowanie V30 dla wideotelefonów

Wideotelefon Yealink VP-2009P, wykorzystujący protokół SIP reprezentuje nową generację produktów IP do komunikacji multimedialnej. Jest to stylowy, elegancki telefon o ergonomicznym kształcie.

[mv]VP-2009P jest najbardziej zaawansowanym telefonem firmy Yealink, który posiada wszystkie funkcje dostępne w pozostałych telefonach. Jest idealnym rozwiązaniem do wizualnej komunikacji na odległość w przystępnej cenie.

Posiada duży, dotykowy, 7-calowy ekran LCD. Może być zasilany z wykorzystaniem technologii PoE, dzięki czemu zapewnia niskie zużycie energii. Przyjazny dla środowiska Yealink VP-200P to jeden z najlepszych wideotelefonów dostępnych na rynku.

Niezwykła jakość obrazu, zaawansowane funkcje i dostępne aplikacje, modny wygląd oraz solidna i trwała konstrukcja powodują, że VP-2009P jest świetną propozycją zarówno dla korporacyjnych biur, jak i użytkowników indywidualnych na całym świecie.

Teraz po aktualizacji, dzięki nowemu oprogramowaniu w wersji V30, wideotelefon VP-2009P oferuje więcej istotnych funkcji jak:

Przeglądarka internetowa

Wideotelefon Yealink VP-2009P wyposażony został w przeglądarkę internetową. Liczne dodatkowe rozszerzenia przeglądarki udostępnione zostaną w najbliższym czasie. Pozwoli to operatorom dostarczyć wiele różnorodnych usług i treści wprost do użytkowników i wzbogacić możliwości telefonu.

QoS VLAN (802.1p/Q)

Dzięki wsparciu VLAN, VP2009 gwarantuje bezpieczeństwo w Internecie poprzez blokowanie zbędnego ruchu lub ataków. Obsługa priorytetyzacji transmisji głosowej i wideo zapewnia efektywną komunikację.

AES do szyfrowania auto-konfiguracji

AES jest wykorzystywany w zaawansowanych funkcjach szyfrowania. Szyfrowanie plików konfiguracyjnych daje wysoki poziom bezpieczeństwa plików i aktualizacji oprogramowania.[/mv]

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

The Forrester Wave: Medallia liderem w platformach zarządzania opiniami klientów

Firma Medallia  została uznana za lidera rynku w badaniu „The Forrester Wave: Customer Feedback Management, Q1 2023”. Raport ocenił dziewięciu dostawców rozwiązań do analizy informacji zwrotnych od klientów na podstawie 31 kryteriów. Forrester wskazuje w raporcie, że Medallia „wyróżnia się na tle konkurencji różnorodnością i zakresem oferty”.
Czytaj więcej

2019 rokiem „Smart Data”

Zapotrzebowanie na rozwiązania z zakresu analityki danych w Polsce może wzrosnąć w przyszłym roku nawet o 25-30 proc. Głównymi czynnikiem rozwoju „datyzacji” polskiego biznesu będzie rozwój chmury publicznej oraz zmiana świadomości przedsiębiorców, wynika z analizy firmy TogetherData. Wyzwaniem może być wieloźródłowość danych, albowiem polskie przedsiębiorstwa będą się gubić w kwestii systematycznej integracji informacji.