Connect with us

Polski Comtrust dla O2 na Wyspach

AKTUALNOŚCI

Polski Comtrust dla O2 na Wyspach

Comtrust Sp. z o.o., wspólnie z Combine Systems UK, zrealizuje wdrożenie contact center SAP Business Communications Management w O2, należącym do grupy Telefonica, wiodącym dostawcy usług telefonii komórkowej w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Czechach i Słowacji. Projekt contact center startuje jeszcze w listopadzie br., w Dublinie.

[mv]Pierwszy etap wdrożenia SAP BCM, w który zaangażowany jest Comtrust, dotyczy uruchomienia wewnętrznego call center w O2 w Irlandii. Kilkudziesięciu agentów będzie realizowało obsługę help desku dla pracowników O2, aby następnie – po pilotażowym projekcie, włączyć do SAP BCM wszystkich agentów operatora.

Na bazie SAP BCM powstanie multi-national contact center. Utworzonych zostanie kilka infolinii

w 4 językach. Kolejne etapy wdrożenia będą wiązały się z integracją z SAP CRM, rozbudową stanowisk call center oraz wdrożeniem kanału email.

Comtrust Sp. z o.o. współpracuje bezpośrednio z SAP AG (Niemcy), posiada licencję na sprzedaż systemu contact center SAP Business Communications Management w modelu on-demand (SaaS/CaaS) w krajach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Zatrudnia konsultantów, którzy jako nieliczni w Europie posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu SAP BCM, zarówno w modelu in-house, jak i on-demand.[/mv]

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

Skomentuj

POPULARNE