Interactive Intelligence dla Microsoft Lync Server 2010

Interactive Intelligence, wprowadza na rynek wersję swojego wielofunkcyjnego oprogramowania komunikacji IP przystosowaną do współpracy z Microsoft Lync Server 2010.

[mv]Oficjalna premiera Microsoft Lync Server 2010, czyli nowej wersji produktu wcześniej znanego pod nazwą Office Communications Server, odbyła się 17 listopada. Ideą Microsoft Lync jest zapewnienie użytkownikom komunikacji w pełni zintegrowanej, dostępnej z każdego miejsca i wykorzystującej wszystkie źródła. Pojedynczy interfejs łączy komunikację głosową, komunikatory internetowe, konferencje audio, wideo oraz web, a dzięki jednej tożsamości użytkownika wyszukiwanie, sprawdzanie dostępności i nawiązywanie połączeń z kontaktami jest proste i szybkie. Lync współpracuje z Microsoft Office, dodając nowe funkcjonalności do takich popularnych aplikacji jak Microsoft Outlook, Microsoft Word, Microsoft SharePoint i inne.

Oferowany przez Interactive Intelligence pakiet oprogramowania Customer Interaction Center (CIC), obejmuje funkcje przeznaczone dla centrów kontaktowych i przedsiębiorstw, takie jak wielokanałowy routing, interaktywna obsługa połączeń, nagrywanie rozmów i ekranów, raportowanie, zarządzanie personelem, samoobsługa online oraz automatyczne ankiety badania opinii klientów.

Połączenie dwóch systemów pozwala użytkownikom oprogramowania CIC oraz Lync Server 2010 na korzystanie z bogatych funkcjonalności obydwu aplikacji w jednym interfejsie. Integracja obejmuje synchronizację monitoringu obecności w czasie rzeczywistym oraz wspólną książkę kontaktów, do której wgląd można uzyskać za pomocą klienta CIC.

„Współpraca CIC i Lync usprawnia przepływ komunikacji między użytkownikami” – wyjaśnia Yancey Smith, dyrektor ds. zarządzania produktem, Microsoft Lync. – „Microsoft docenia współpracę z Interactive Intelligence, która pozwoliła nam udostępnić zaawansowane opcje komunikacyjne w platformie Lync 2010”.

„Pierwsza wersja naszego oprogramowania, opublikowana w 1997 roku, działała na serwerze Microsoft Windows. Dziś posiadamy status Microsoft Certified Gold Partner oraz Microsoft Independent Software Vendor” – mówi założyciel i dyrektor generalny Interactive Intelligence, Donald E. Brown. – „Współpraca z firmą Microsoft sprawia, że nasi wspólni klienci zyskują niezawodne i proste w obsłudze rozwiązanie, umożliwiające użytkownikom nową jakość komunikacji, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie”.

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy Interactive Intelligence przeznaczonych dla produktów Microsoft można znaleźć pod adresem: http://www.inin.com/ProductSolutions/Pages/MS-Integrations.aspx.[/mv]

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Finanse przyszłości – robotyzacja dzieje się teraz!

Według naukowców istnieje 50% szansa, że sztuczna inteligencja przewyższy ludzi we wszystkich zadaniach już za mniej niż 50 lat. Z kolei automatyzacja może przejąć dotychczasowe stanowiska, zajmowane przez dzisiejszych pracowników w ciągu 120 lat*. To oznacza, że wiele prostych, powtarzalnych zadań będzie wykonywanych przez algorytmy, tworząc przestrzeń dla rozwoju pracowników. Trend ten już można obserwować w finansach, gdzie pierwsze rozwiązania zostają wprowadzane z powodzeniem.
Czytaj więcej

Jak sztuczna inteligencja wspiera sieci handlowe?

Transformacja cyfrowa – obok transformacji formatu i transformacji odpowiedzialności – jest jednym z głównych kierunków strategicznych w rozwoju sieci handlowych. Liderem takiej transformacji w Polsce jest Żabka. Praktycznie każdy obszar działalności sieci został objęty transformacją.
Czytaj więcej

Edukacja w 2025 roku pełna video

Pracownicy sektora edukacyjnego z krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) domagają się „dostępu do edukacji dla wszystkich”, ale uważają, że instytucje edukacyjne nie wykorzystują w pełni potencjału dostępnych dziś technologii. Tak wynika z sondażu „Edukacja w 2025 r. – Innowacje technologiczne”, przeprowadzonego na zlecenie firmy Polycom, dostawcy rozwiązań umożliwiających bezpieczny transfer wideo, głosu oraz danych.