Medtronic uruchomił infolinię

Medtronic uruchomił w Europie Centralnej pierwszą, kompleksową infolinię dla osób chorych na cukrzycę. Infolinia ma służyć pacjentom z Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

[mv]Infolinia ma za zadanie zapewnienie informacji osobom z cukrzycą typu 1, szczególnie tym, którzy korzystają z pomp firmy Medtronic i potrzebują pomocy w związku z ustawieniami pompy, objaśnieniem funkcji lub problemami technicznymi. Wszelkie problemy dotyczące pomp insulinowych, które dotychczas były kierowane do przedstawicieli firmy Medtronic lub osób szkolących z obsługi pomp, teraz będą rozwiązywane przez zespół infolinii.

Potencjalni klienci, którzy chcieliby uzyskać więcej informacji na temat terapii pompami insulinowymi lub chcieliby zadać ogólne pytania, również uzyskają informację. Od momentu uruchomienia infolinii, jej zespół otrzymuje około 50 pytań dziennie.

“Nasza firma nieustannie szuka sposobów na poszerzenie zakresu serwisu, jak również zwiększenie poziomu komfortu usług oferowanych naszym pacjentom. Dzięki kompleksowej infolinii zarówno nasi obecni klienci, jak i ci, którzy poszukują informacji nt. terapii pompowej będą mieli dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu.”– mówi Wojciech Jeżewski, Country Director Medtronic Poland.

Zespół infolinii będzie miał do dyspozycji specjalny system, który umożliwi wgląd w historię pacjenta podczas rozmowy z nim. W systemie będą przechowywane informacje dotyczące wcześniejszych rozmów oraz rodzaju pompy, z której chory korzysta, wszystko to zapewni, że osoba odpowiadająca na pytania, będzie dokładnie wiedzieć jakich informacji udzielić.

Jest to pierwsza infolinia diabetologiczna oferowana przez firmę Medtronic w Europie Centralnej i Wschodniej. Podobne infolinie Medtronic oferuje w krajach Beneluksu oraz w Wielkiej Brytanii.

Numer infolinii dla klientów z Polski: +48 22 46 56 987 oraz 0 801 080 987.[/mv]

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *