Link4 bliżej klientów

Link4 podpisał umowę partnerską z firmą Unilik. Dzięki tej współpracy oferta największego polskiego ubezpieczyciela direct będzie dostępna w sieci punktów finansowych w całej Polsce.

[mv]Współpraca z siecią Unilink zorientowana jest głównie na średnie oraz małe miasta Polski i jest kolejnym krokiem Link4 w procesie dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki temu klienci z mniejszych miejscowości zyskają łatwy dostęp do bardzo atrakcyjnych cenowo i spersonalizowanych ofert Link4.

– Jako lider kategorii direct i dojrzała firma ubezpieczeniowa stale dostosowujemy naszą ofertę do specyfiki i oczekiwań rynku polskiego. Nieustannie szukamy rozwiązań, które zwiększą dostępność naszych ubezpieczeń. Dzięki współpracy z firmą Unilink możemy bezpośrednio dotrzeć z naszą ofertą do szerokiej grupy osób, szczególnie z małych miejscowości, gdzie internet nie jest zbyt popularny, a zaufanie do nowoczesnych technologii jest mniejsze. Umowa partnerska jest też dla nas kolejnym krokiem w umacnianiu naszej pozycji lidera kategorii direct – podkreśla Marek Gola, dyrektor Pionu Sprzedaży i członek Zarządu Link4.

Ubezpieczenia direct są obecne w Polsce od 8 lat. Wiele rozwiązań, które pojawiły się od tego momentu, weszły już do codziennego użytku. Przykładem może być choćby prowadzenie procesu likwidacji szkody w oparciu o komunikację z klientem głównie przez internet i telefon. Rynek direct ma już silną pozycję w dużych aglomeracjach. Aby umocnić swój udział w małych i średnich miejscowościach, Link4 podpisał umowę partnerską z firmą Unilink. Jest to pierwsza tego typu współpraca w Polsce pomiędzy firmą direct a siecią punktów finansowych.

Pracownicy sieci Unilink będą zawierali umowy z klientami za pośrednictwem narzędzia sprzedażowego Link4, jakim jest Web Insurer. Natomiast proces obsługi posprzedażowej tych ubezpieczeń będzie taki sam jak w przypadku pozostałych umów zawieranych z towarzystwem. Oznacza to, że wszelkie zdarzenia będą obsługiwane przez call center[1] Link4 pod jednym numerem telefonu – 22 444 44 44.

– Wspólnie z Link4 wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Unilink specjalizuje się w doradztwie finansowym dostosowanym do potrzeb każdego klienta. W tej chwili naszą ofertę poszerzyliśmy o produkty Link4, sprawdzone ubezpieczenia komunikacyjne w dobrej cenie – skomentował umowę partnerską Marcin Grabiec, prezes Unilink. – Jednocześnie forma świadczenia usług nadal będzie opierała się na kanale direct towarzystwa, a doradztwo ze strony naszych pracowników będzie wartością dodaną w procesie podpisywania umów i wyboru odpowiedniej gamy produktów.

Firma Unilink to kolejny partner biznesowy Link4. Lider rynku direct współpracuje także z bankami (CitiBank, Lukas Bank, Bank Millenium, Alior Bank) oraz programem lojalnościowym Premium Club. Wsparcie rozwój biznesu poprzez programy partnerskie jest elementem strategii Link4. Uzupełniają one główne kanały dystrybucji ubezpieczyciela, czyli telefon i internet.[/mv]

Słownik
1. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *