Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Telekonferencje w Orange od Datera

Coraz bardziej popularne telekonferencje są sposobem na ograniczenie czasu marnowanego na podróże służbowe, a także skutecznie usprawniają komunikację wewnątrz organizacji. Teraz są również dostępne dla każdego w sieci komórkowej Orange.

Twórcą systemu telekonferencji Orange jest spółka technologiczna, zajmująca się produkcją zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych.

Dostęp do telekonferencji jest możliwy poprzez wybranie ogólnodostępnego numeru 500 990 990. Dzięki temu każdy może w łatwy i szybki sposób zorganizować wielostronną telekonferencję, w której jednocześnie może brać udział nawet kilkadziesiąt osób. Osoba organizująca telekonferencje w żaden sposób nie musi aktywować usługi, podpisywać jakichkolwiek umów, ani[1] ponosić dodatkowych opłat oprócz zwykłego kosztu połączenia wg. swojego planu taryfowego – jak na zwykły numer Orange. Wystarczy zadzwonić na podany numer i zaprosić do konferencji osoby podając im wygenerowane ID pokoju konferencyjnego.

Datera SA jest specjalistą w tworzeniu elastycznych rozwiązań, a system telekonferencyjny, obok platform operatorskich FreecoNet i OPC, jest kolejnym dużym przykładem produktów “szytych na miarę” na bazie platformy Carrier-eX.

Słownik
1. ani. inaczej Automatic Number Identification lub caller id – numer telefonu dzwoniącego.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Prokuratura Maciejowi O. stawia zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej

Maciejowi O., prezesowi spółki Unified Factory S.A. prokuratura regionalna w Szczecinie postawiła zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się popełnianiem przestępstw skarbowych i legalizacją korzyści uzyskanych w wyniku popełnianych przestępstw, a w popełnieniu tych przestępstw uczestniczyła Unified Factory i osoby związane z tym podmiotem - poinformowała spółka.
Czytaj więcej

E-commerce zaczyna sięgać po bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne wspierające obsługę klienta

Gwałtowny wzrost zainteresowania produktami i usługami dostępnymi online, uwidocznił braki wielu e-sklepów w zakresie wykorzystywanych technologii. Na znaczeniu zyskały narzędzia martech, systemy ERP, rozwiązania chmurowe, Social Selling i chatboty. Wiele e-sklepów stanęło przed poważnym testem technologiczno-kompetencyjnym.