Ruszyły Telekonferencje24.pl

Telekonferencje24.pl to nowy serwis internetowy stworzony przez FreecoNet Tlenofon SA, który umożliwia skorzystanie z usługi operatora polegającej na organizowaniu telekonferencji. Usługa jest bezpłatna i pozwala na uczestnictwo w telekonferencji nieograniczonej liczbie osób, niezależnie od tego, z jakiej sieci telefonicznej korzystają.

Dostęp do usługi nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji ani[1] urządzeń. Aby zarezerwować wirtualny pokój albo też wziąć udział w telekonferencji, wystarczy wykonać tylko jeden telefon. Dzwonić można na numery: 801 00 95 95 (z telefonów stacjonarnych) lub 699 444 501 (z komórek i zagranicy). Po połączeniu – za pomocą systemu IVR[2] – można określić kod PIN, pod jakim zostanie zarezerwowany nasz pokój, lub też wejść do pokoju telekonferencyjnego po podaniu nr PIN.

Możliwość organizowania telekonferencji jest dostępna dla użytkowników wszystkich sieci telefonicznych. Za pośrednictwem serwisu Telekonferencje24.pl za darmo mogą oni zarezerwować wirtualny pokój, a także wdzwonić się na telekonferencję. Z usługi bezpłatnie korzystają również użytkownicy FreecoNet Tlenofon. Abonenci innych operatorów rozliczani są jedynie za czas połączenia, płacąc wg cennika swojego operatora.

Twórca serwisu – FreecoNet Tlenofon SA – podkreśla, że tania i łatwo dostępna usługa telekonferencji powinna zainteresować przede wszystkim firmy. – „Telekonferencje mogą się przydać np. w negocjacjach, sytuacjach kryzysowych, ale także podczas codziennej pracy, w której natłoku zwyczajnie nie ma możliwości osobistego spotkania. Usługa oszczędza czas i koszty, co jest szczególnie istotne dla firm szukających oszczędności” – komentuje Jan Wyrwiński Prezes Zarządu FreecoNet Tlenofon SA.

Dodatkowe informacje, a także możliwość przetestowania usługi dostępne są pod adresem: www.telekonferencje24.pl.

Słownik
1. ani. inaczej Automatic Number Identification lub caller id – numer telefonu dzwoniącego.
2. IVR. system teleinformatyczny umożliwiający interaktywną obsługę połączeń przychodzących. Klient przechodzący przez drzewo IVR po wysłuchaniu nagranych wcześniej komunikatów dźwiękowych…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

31% wzrostu Veeam Software

Dzięki Veeam Availability Platform for Hybrid Cloud – kompleksowemu rozwiązaniu zapewniającemu dostępność dla obciążeń wirtualnych, fizycznych i w chmurze – Veeam znacząco zwiększa swoje możliwości oraz rozszerza swój rynek odbiorców; Paul Mattes mianowany nowym Wiceprezesem Grupy ds. Globalnej Chmury w Veeam.