Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

NextiraOne sponsorem głównym Alcatel-Lucent Dynamic Enterprise Tour

Sponsorowane przez NextiraOne spotkania dla decydentów IT odbędą się w siedmiu europejskich miastach

NextiraOne, wiodący europejski ekspert w zakresie usług komunikacyjnych jest sponsorem głównym Alcatel-Lucent Dynamic Enterprise Tour 2010. Spotkania cyklu odbędą się w największych miastach Europy, m.in. Pradze, Mediolanie, Madrycie, Kilonii, Brukseli, Bath i Utrechcie.

Imprezy w ramach tegorocznego Alcatel-Lucent Dynamic Enterprise Tour zorganizowane zostaną w październiku i listopadzie w 19 miastach całego świata. Do udziału zaproszonych zostało ponad 5 000 dyrektorów zarządzających i decydentów IT.

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie klientom i partnerom najnowszych osiągnięć technologii Alcatel-Lucent wraz z ich demonstracją i warsztatami. Prezentacje koncentrować się będą na rozwiązaniach z obszaru otwartej infrastruktury, przedsiębiorstwa mobilnego, transformacji back-office, komunikacji dla platform społecznościowych oraz komunikacji wideo. NextiraOne zorganizuje także specjalne sesje poświęcone konkretnym rozwiązaniom biznesowym.

Komentując cykl spotkań Christophe Siraudeau, Dyrektor Strategic Alliances w NextiraOne powiedział: “Alcatel-Lucent jest dla NextiraOne ważnym partnerem strategicznym, dlatego cieszymy się z możliwości wsparcia cyklu europejskich spotkań – tym bardziej, że w ich trakcie nasi klienci będą mieli okazję zapoznać się z wieloma innowacjami technologicznymi.”

NextiraOne jest największym europejskim partnerem biznesowym firmy Alcatel-Lucent i jedynym certyfikowanym partnerem globalnym legitymującym się liczbą ponad 2 000 certyfikacji w Europie. Grupa NextiraOne posiada specjalizacje w obszarach Network Infrastructure, Unified Communications[1] oraz Contact Center[2]. Firma blisko współpracuje także z Alcatel-Lucent nad dostarczaniem rozwiązań szytych na miarę. W roku 2009 NextiraOne była pierwszą firmą uhonorowaną przez firmę Alcatel-Lucent statusem Global Business Partner.

Słownik
1. Unified Communications. (inaczej UC) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje, wiadomości…
2. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Veracomp dzieli się wiedzą – relacja

W dniach 20-21 czerwca 2016 roku w Krakowie odbyło się spotkanie „VERACOMP DZIELI SIĘ WIEDZĄ – IT DLA EDUKACJI”, skierowane do uczelni wyższych, głównie z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, jak również śląskiego. W trakcie wydarzenia specjaliści firmy Veracomp przybliżali uczestnikom zagadnienia dotyczące rozwiązań IT służących poprawie wydajności infrastruktury informatycznej uczelni wyższych.