Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Integrate – jeszcze większe możliwości serwera IP DATERA Call-eX

Dzięki nowemu modułowi usługowemu w serwerach telekomunikacyjnych DATERA, jego klienci będą mieli możliwość powiązania swojego systemu telekomunikacyjnego z innymi systemami informatycznymi za pomocą dowolnych aplikacji zewnętrznych.

Dla przykładu klient dzwoniący do sklepu internetowego będzie mógł połączyć się bezpośrednio z usługą, która sama odpowie mu jaki jest stan jego zamówienia, kontaktując się bezpośrednio z aplikacją firmy (bazą danych), bez konieczności ingerowania w ten proces pracownika sklepu.

Z inną aplikacją połączy się chociażby klient firmy spedycyjnej. System automatycznie będzie mógł określić gdzie jest dany transport (np. przy współpracy z oddzielnym systemem lokalizacji transportów GPS).

Możliwości wykorzystania tej usługi w systemie Call-eX są niczym nieograniczone. Można ją zestawić z dowolną aplikacją/bazą danych, a więc także wdrożyć w każdym przedsiębiorstwie każdej branży.

Nowa usługa (moduł usługowy) będzie dostępna w serwerach telekomunikacyjnych DATERA Call-eX już w listopadzie 2010 i powiększy tym samym pokaźny pakiet funkcjonalności dostępnych w serwerach IP DATERA Call-eX.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

PG: Biometryczny system weryfikacji klientów banków

System pozwalający na automatyczne identyfikowanie i uwierzytelnianie tożsamości klientów banków na podstawie weryfikacji układu naczyń krwionośnych dłoni, kształtu twarzy, głosu albo podpisu składanego specjalnym biometrycznym długopisem przygotowują naukowcy z Katedry Systemów Multimedialnych WETI. Zespołem kieruje prof. Andrzej Czyżewski.