Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Dzwonienie z Gmaila

Internetowy gigant, firma Google, przygotowuje nową usługę dla milionów użytkowników poczty e-mail Gmail. Nowa funkcja ma połączyć pocztę Gmail z telefonią internetową.

Z informacji amerykańskiego serwisu CNET wynika, że firma rozpoczęła testy nowej usługi, która pozwoli na odbieranie i wykonywanie połączeń telefonii internetowej w ramach usługi poczty elektronicznej Gmail. Nowy projekt zakłada, że telefoniczne rozmowy będą odbywały się za pomocą interfejsu czatowego Gmaila. Interfejs jest podobny do tego z Google Voice. Obecnie z nowej usługi testowo mogą korzystać wybrani użytkownicy.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

T-Mobile powalczy o klientów, Cyfrowy Polsat skupi się na dosprzedaży

Prezes Cyfrowego Polsatu – Tobias Solorz - w rozmowie z „Parkietem” stwierdził, że nawet się cieszy, iż największy konkurent (Orange) nie będzie walczyło o klientów ceną. Jego zdaniem nie musimy spodziewać się niespodzianek wśród akcjonariatu telekomów. Jak powiedział Solorz – Cyfrowy Polsat będzie „robił swoje”.
Czytaj więcej

W przypadku nawałnicy SMS-y mogą uratować ludzkie życie

Letnie miesiące to czas ekstremalnych i bardzo niebezpiecznych zdarzeń pogodowych takich jak burze, nawałnice czy powodzie. Ostatnie gwałtowne nawałnice, które objęły województwo dolnośląskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie i pomorskie, pozostawiły po sobie 6 ofiar śmiertelnych, ponad 50 osób rannych i olbrzymie straty materialne. Niestety, choć takie zdarzenia mają już cykliczny charakter, bo doświadczamy ich przecież co roku, wciąż nie wypracowaliśmy rozwiązania skutecznego powiadamiania ludności przed zagrożeniem.