WASKO S.A nowym partnerem Interactive Intelligence

WASKO S.A nawiązała współpracę partnerską z Interactive Intelligence, międzynarodowym dostawcą zintegrowanych rozwiązań z zakresu komunikacji IP dla biznesu. Umowa pozwoli WASKO rozszerzyć ofertę działu telekomunikacji i wzmocnić obecność na rynku, szczególnie w sektorze administracji publicznej i rządowej.

Firma WASKO uzyskała najwyższy status „Elite Partnera” Interactive Intelligence. Oprócz pełnego dostępu do oferty produktowej dostawcy oraz najkorzystniejszych warunków finansowych Elite Partner otrzymuje również możliwość uczestnictwa w szkoleniach dla inżynierów i handlowców, a także stałe wsparcie marketingowe i sprzedażowe. WASKO będzie zajmować się wdrożeniami zunifikowanej platformy komunikacyjnej IP dostawcy – systemu Customer Interaction Center (CIC), a także aplikacji do automatyzacji procesów biznesowych Interaction Process Automation (IPA).

„Wielofunkcyjna platforma komunikacji IP Customer Interaction Center, jest prostsza w administracji, tańsza i o wiele efektywniejsza w porównaniu do zamkniętych systemów opartych na sprzęcie, które wciąż dominują polski rynek. Współpraca z amerykańskim dostawcą pozwoli nam dotrzeć z nowoczesnymi rozwiązaniami telekomunikacyjnymi do nowych, dużych podmiotów zarówno w sferze administracji publicznej jak i sektora prywatnego.” – powiedział Michał Spendel, Dyrektor Sektora Usług WASKO S.A.

Interactive Intelligence jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na polskim rynku. W tegorocznym raporcie magazynu Computerworld zajęła trzecie miejsce w rankingu firm informatycznych o największym wzroście przychodów w latach 2008-2009.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *