Shuu.pl platforma biznesowa on-line

Shuu.pl to system pozwalający na świadczenie usług przez Internet. Jego twórcy skoncentrowali się na dostarczeniu użytkownikom narzędzi, dzięki którym zdalna współpraca z klientami i partnerami stanie się równie naturalna jak spotkanie przy stole konferencyjnym.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na utworzenie własnego pokoju konferencyjnego na platformie Shuu.pl, znajdą w nim szereg narzędzi, których zadaniem jest umożliwienie codziennej współpracy i komunikacji między partnerami biznesowymi:

  • system videokonferencyjny, pozwalający na jednoczesną rozmowę nawet do 16 użytkowników
  • tablica prezentacyjna, na której użytkownicy mogą jednocześnie przeglądać pliki, zmieniać je oraz dodawać do nich komentarze
  • biblioteka plików to przestrzeń dyskowa, w której użytkownicy mogą umieszczać pliki robocze
  • chatroom – umożliwia komunikację tekstową jako uzupełnienie

Powyższe narzędzia, uzupełnione o panel sterowania pokojem oraz liczne funkcje konfiguracyjne, pozwalają na prowadzenie spotkań on-line, dzielenie się plikami i prezentowanie efektów swojej pracy przez m.in. architektów, grafików, prawników, programistów i przedstawicieli wielu innych zawodów.

Największa siła Shuu.pl leży w module płatności. Dzięki niemu wielu młodych profesjonalistów świadczących usługi doradcze uzyska dostęp do klientów bezpośrednio w Internecie. Ich pokoje konferencyjne znajdą się w wyszukiwarce, a klienci będą dysponowali publikowanym przez nich kalendarzem. Chcąc skorzystać z danej usługi wystarczy zatem wybrać wolny termin u konkretnego profesjonalisty, zapłacić za wirtualną wizytę dzięki prostemu modułowi płatności, a następnie spotkać się w pokoju konferencyjnym on-line i zrealizować usługę. Użytkownicy systemu otrzymują swoje pieniądze bardzo szybko, a klienci mogą skorzystać z ich usług bez wychodzenia z domu. Możliwa jest również organizacja spotkania roboczego z profesjonalistą bez konieczności zapłaty – choćby w sytuacji, w której dany specjalista prowadzi dla nas wieloetapowy projekt wymagający regularnych konsultacji.

Jesteśmy pewni, że Shuu.pl to serwis, który przyniesie prawdziwe zmiany na rynku – mówi Tadeusz Zawadzki, jeden z pomysłodawców i twórców systemu, inwestor związany dotychczas m.in. z firmą Hexeline – Otworzy drzwi do zawodu dla wielu młodych prawników, psychologów, architektów, doradców finansowych i innych aktywnych młodych ludzi, zwłaszcza tych bardziej otwartych na nowoczesne sposoby świadczenia usług, bądź tych, dla których tradycyjne biuro niekoniecznie stanowi podstawę funkcjonowania w świecie biznesu. Osobom, które już prowadzą własne firmy , Shuu.pl da możliwość zwiększenia przychodów niemal z dnia na dzień.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *