Jabra wśród finalistów konkursu 2010 Microsoft Partner Awards

Jabra, została finalistą konkursu Microsoft Partner Awards w kategorii „Rozwiązania sprzętowe OEM, produkcja urządzeń – partner roku”. Nagrody były wręczane w kilku kategoriach, a finaliści i zwycięzcy zostali wybrani spośród niemal 3000 zgłoszeń z całego świata.

Jabra została uhonorowana za dostarczanie unikatowych korzyści poprzez projektowanie i rozwijanie sprzętu oraz urządzeń peryferyjnych, które używają technologii Microsoftu.

Nominacja dotyczy zestawu słuchawkowego Jabra BIZ 2400, który jest zoptymalizowany pod kątem współpracy z Microsoft Office Communicator. Jest to pierwszy przewodowy zestaw słuchawkowy, który zapewnia łączność z wieloma urządzeniami oraz konwergencję telefonii zarządzaną za pomocą prostego pokrętła z przyciskami. Użytkownicy mogą łatwo przełączać się między telefonem komórkowym, VoIP[2] oraz funkcjami konferencyjnymi współczesnych systemów do komunikacji zunifikowanej. Ponadto zestaw słuchawkowy Jabra BIZ 2400 jest objęty rozszerzoną, trzyletnią gwarancją, co świadczy o jego wytrzymałości i jakości.

Nagrody Microsoft Partner Awards są przyznawane partnerom, którzy w ciągu minionego roku opracowali i dostarczyli wyjątkowe rozwiązania oparte na technologiach Microsoftu.

„Jabra BIZ 2400 to seria zestawów słuchawkowych skonfigurowanych specjalnie dla biznesu i profesjonalnych call centers. Współpraca z Microsoftem przyczyniła się do opracowania przez nas urządzeń , które nie tylko umożliwiają użytkownikom doskonały odbiór, lecz także wpływają na rozwój w obszarze komunikacji zunifikowanej (Unified Communications[1])— powiedział Dariusz Rzeszotarski, Business Development Manager, CC & O, Jabra — Zoptymalizowanie Jabra BIZ 2400 dla najnowszej wersji Microsoft Office Communicator zapewnia użytkownikom korzyści w postaci wysokiej jakości transmisji głosu z jednoczesną redukcją szumów, co daje wrażenie rozmowy w cztery oczy. To z kolei umożliwia łatwą i efektywną komunikację. Dostarczamy na rynek polski i światowy przetestowane, ergonomiczne rozwiązanie audio do środowisk głosowych i konferencyjnych Microsoftu, które zapewnia komfort i intuicyjność użytkowania oraz minimalne koszty utrzymania”.

Słownik
1. Unified Communications. (inaczej UC) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje, wiadomości…
2. VoIP. (inaczej Voice over Internet Protocol) to technologia umożliwiająca prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem Internetu. W przeciwieństwie do tradycyjnych…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Ubezpieczenia się „insurtechują”

Tempo, z jakim na polski rynek wchodzą coraz to nowsze pojęcia może zaskakiwać. Teraz mamy kolejne… UBI i telematyka. O ile insurtechy, czyli technologie usprawniające działanie branży ubezpieczeniowej funkcjonują w Polsce już od kilku dobrych lat (i mają się dobrze) jako integralna część rynku FinTech, o tyle pozostałe pojęcia mogą budzić u przeciętnego Kowalskiego lekką konsternację.
Czytaj więcej

Innowacje w walce o klienta

Zmieniające się oczekiwania klientów i pojawienie się na rynku nowych graczy – insurtechów, które mają lepiej dostosowane do ich potrzeb produkty – wymusza na ubezpieczycielach zwrot ku innowacjom i wdrażanie cyfrowych rozwiązań. Większość dużych firm postrzega jednak cyfryzację jako kosztowne wyzwanie, przynoszące efekty dopiero w perspektywie długofalowej. Korzystanie z przestarzałych technologii utrudnia im elastyczność i konkurencyjność, a to rodzi ryzyko, że przegrają walkę o klienta z nowymi graczami.