Bezpłatne rozmowy między FreecoNet i Tlenofonem

Rozmowy między użytkownikami FreecoNet i Tlenofonu są już bezpłatne. To kolejny etap ogłoszonej w lutym br. fuzji dwóch głównych graczy na krajowym rynku VoIP[1]. Zapewnienie użytkownikom obu platform darmowych połączeń to ważna część integracji technicznej. Operator pracuje obecnie głównie nad strategią nowej marki i uatrakcyjnieniem obecnej oferty.

Istniejąca tymczasowo pod roboczą nazwą, firma FreecoNet Tlenofon SA pracuje obecnie nad technicznym zespoleniem oddzielnych do tej pory systemów. Zakończenie tego procesu umożliwi zamieszczenie w nowej ofercie wszystkich najciekawszych rozwiązań autorstwa obu stron, dzięki czemu będzie ona atrakcyjna dla wszystkich użytkowników. Darmowe połączenia to tylko jedna z wielu pozytywnych zmian, czekających klientów platformy. Kolejną jest wprowadzenie bezpłatnych telekonferencji dla użytkowników Tlenofonu, które do tej pory dostępne były wyłącznie we FreecoNet.

W najbliższych miesiącach FreecoNet Tlenofon SA będzie pracował przede wszystkim nad przygotowaniem nowej oferty pod wspólną marką, która ma pojawić się na rynku do końca bieżącego roku. W jej stworzeniu pomogą przeprowadzone wśród użytkowników badania, których celem było lepsze zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań. Klienci indywidualni i biznesowi zostali zbadani osobno, m.in. pod kątem sposobu korzystania z usług telefonii internetowej i zapotrzebowania na nowe funkcjonalności. – „Poprzez badania chcieliśmy lepiej poznać naszych użytkowników – zrozumieć, czego oczekują od telefonii VoIP i usług dodanych. Jakich zmian potrzebują? Dzięki temu będziemy mieli solidne podstawy do tworzenia możliwie najlepszej oferty na potrzeby nowej marki” – wyjaśnia Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet SA.

Fuzja FreecoNet i Tlenofonu została ogłoszona w lutym tego roku. Spółkę stworzyło dwóch dotychczasowych konkurentów. W najbliższych 2-3 latach planuje ona aktywnie uczestniczyć w dalszej konsolidacji rynku i stać się pierwszym operatorem VoIP, który będzie mógł konkurować z największymi telekomami w Polsce.

Słownik
1. VoIP. (inaczej Voice over Internet Protocol) to technologia umożliwiająca prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem Internetu. W przeciwieństwie do tradycyjnych…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

PKO Bank Polski wdrożył chmurowe rozwiązanie dla procesów HR

PKO Bank Polski, jedna z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej oraz światowy lider bankowości cyfrowej, we współpracy z Accenture i Gavdi Polska wdrożył kompleksowy system SAP SuccessFactors zapewniając nowoczesną obsługę procesów pracowniczych. Wdrożenie zakończyło się w styczniu br. i objęło ponad 23 tysiące osób. To największe, jak dotąd, wdrożenie tego rozwiązania w Polsce.
Czytaj więcej

Chmura obliczeniowa – cały czas na sporej stopie wzrostu

Cloud computing nie jest już tylko domeną biznesu, coraz częściej na chmurę decyduje się administracja publiczna. Według najnowszego raportu Gartnera, do 2022 roku już trzy czwarte wszystkich baz danych, w ujęciu globalnym, zostanie wdrożonych lub przeniesionych na platformy chmurowe.