Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Ponad 100 chętnych na nagrodę Telemarketera Roku

SMB zamknęło listę zgłoszeń do konkursu Telemarketer Roku. W ciągu najbliższych kilku tygodni zostanie wybrany zwycięzca.

Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego zamknęło listę zgłoszeń do II edycji konkursu Telemarketer Roku. Zgłoszonych zostało 105 kandydatów. Jury, któremu przewodniczy Honorata Lemiesz z firmy DataContact, oceniać będzie 315 rozmów w pięciu kategoriach: sprzedaż in, sprzedaż out, obsługa klienta, windykacja i help desk. Najwięcej rozmów zgłoszono w kategoriach sprzedaż outbound i obsługa klienta. Wśród zgłaszających są największe banki, firmy telekomunikacyjne oraz dostawcy usług call center[1].

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas gali konkursu Golden Arrow, która odbędzie się 25 czerwca br. w warszawskiej Fabryce Trzciny.

Źródło: MediaMixer.pl

Słownik
1. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
1 komentarz
  1. Trochę ten konkurs to lipa. Bo biorą w nim udział CC, które się zgłoszą. Wiele jest jednak agentów, którzy chcieliby się zgłosić, ale zabrania im tego firma…

    A szkoda, bo dobrzy agenci nie pracują tylko w tych cc, które biorą udział w konkursie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Seniorom wcisnąć można wszystko…

„Zdrowe” garnki, „lecznicza” pościel czy koce, abonamenty medyczne do poradni, których nie ma, wszystko przeważnie za 7-8 tys. zł. Na taką prezentację dostał już zaproszenie niemal każdy senior. Skuteczność sprzedaży robi wrażenie - zakupów dokonała połowa obecnych na sali, ale później niemal co drugi żałował tego wydatku – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.