Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Ponad 100 chętnych na nagrodę Telemarketera Roku

SMB zamknęło listę zgłoszeń do konkursu Telemarketer Roku. W ciągu najbliższych kilku tygodni zostanie wybrany zwycięzca.

Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego zamknęło listę zgłoszeń do II edycji konkursu Telemarketer Roku. Zgłoszonych zostało 105 kandydatów. Jury, któremu przewodniczy Honorata Lemiesz z firmy DataContact, oceniać będzie 315 rozmów w pięciu kategoriach: sprzedaż in, sprzedaż out, obsługa klienta, windykacja i help desk. Najwięcej rozmów zgłoszono w kategoriach sprzedaż outbound i obsługa klienta. Wśród zgłaszających są największe banki, firmy telekomunikacyjne oraz dostawcy usług call center[1].

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas gali konkursu Golden Arrow, która odbędzie się 25 czerwca br. w warszawskiej Fabryce Trzciny.

Źródło: MediaMixer.pl

Słownik
1. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
1 komentarz
  1. Trochę ten konkurs to lipa. Bo biorą w nim udział CC, które się zgłoszą. Wiele jest jednak agentów, którzy chcieliby się zgłosić, ale zabrania im tego firma…

    A szkoda, bo dobrzy agenci nie pracują tylko w tych cc, które biorą udział w konkursie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Braki w dostępności aut placowych to wyjątkowe wyzwanie dla obsługi klienta

Braki w dostawach samochodów do salonów sprzedaży oraz setki zalegających – niemal gotowych egzemplarzy - na przyfabrycznych parkingach sprawia, że branża automotive stoi przed wyzwaniem, z którym nie mieliśmy w takiej skali do czynienia od ponad 30 lat. Na nowy samochód konsumenci muszą czekać niejednokrotnie nawet rok na swoje wymarzone cztery kółka.