Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

tNPS

Transakcyjny Net Promoter Score (tNPS) mierzy postrzeganie przez klientów transakcji z firmą, na przykład zakupu online lub interakcji z obsługą klienta. Transakcyjny NPS mierzy więc poziom postrzegania przez klienta w punkcie (a nie w całym procesie obsługowym), jakim dochodzi o styczności klienta z firmą.

Netia poprawia obsługę klienta

Sieć Netia, największy alternatywny operator telefonii stacjonarnej w Polsce, poprawia telefoniczną obsługę klienta. Spółka zatrudniła dodatkowe osoby do obsługi klientów.

Popularność hipnotyzującej promocji Netii sprawiła, ze pod koniec 2009 roku operator miał problemy z obsługą wszystkich klientów. Skargi na obsługę klientów trafiały także do Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Operator postanowił naprawić swój błąd.

Netia zapewnia, że poprawiła jakość obsługi klienta. Operator nie zdradza jednak ilu dodatkowych pracowników zatrudniła. – Liczba ta wzrosła o 100 proc. w porównaniu ze stanem w najgorszym momencie w 2009 r – mówi w rozmowie z dziennikiem Parkiet Karol Wieczorek z biura prasowego Netii. Według informacji dziennika dla sieci Netia pracuje około 1 tys. konsultantów.

Total
0
Shares
2 komentarzy
  1. Netia nałożyła na firmę, która prowadzi dla niej Call Center wysoką karę umowną, finansową. Zostało zwolnionych ponad stu konsultantów. W tym ja. Zarządzanie infolinią i kontrola jakości nadal pozostają na niskim poziomie.

  2. Może ktoś zajmie w tym temacie stanowisko i pomoże oszukanym ludziom?Usługi Netii to pułapka! Nie dowiesz się na infolinii gdzie mają swoje siedziby,reklamacja… tylko pisemna,na przyjecie jej nie ma żadnej gwarancji.Niekompetencja pracowników jest wprost porażająca,przeszkoleni są jedynie w zakresie ściągania klienta kłamstwem i obłudą.Pięknie słodzą,oszukują i..zaniżają ceny.Oferowanej promocji ,w oferowanej cenie nie otrzymasz,bo takowej nie ma -jest droższa ,a o tym co naprawdę zamawiasz decyduje…konsultant!To nie wszystko.. Podpiszesz poleconą przesyłkę,która ma,, dot. zapoznania się proponowaną usługą”,a po otwarciu okazuje się,że..właśnie już podpisałeś umowę z operatorem na usługę,w dodatku nie na to, co chciałeś i nie w proponowanej cenie…której nie sposób zerwać zerwać.. Wpadłeś jak śliwka w kompot !Teraz robią z tobą co chcą.Reklamujesz -dowiadujesz się,że jesteś idiotą,nie pamiętasz co zamawiałeś i za ile,a w ogóle o co kaman, o kilkadziesiąt zł różnicy w cenie,o ofertę,której nie chcesz?Kochaj to co ci dają!?…Albo próbuj z tego wybrnąć-powodzenia,za dwa lata może dadzą ci taką szansę?! ..Cytuję kilka opinii o Netii:Totalna nieodpowiedzialność, lekceważenie i niekompetencja…Z takim chamstwem i ignorancją w stosunku do klienta dawno nie miałam kontaktu…Niejasne umowy, nieuczciwy telemarketerzy i konsultanci,godzinami trzymają klienta na linii/płatnej/oszukują i robią z człowieka durnia….Z Netią jest jak z dawnym Związkiem Radzieckim: wejść można, ale z wyjściem dużo gorzej …Netia postanowiła dać nam nauczkę i “tak długo kochać nas, aż my ich pokochamy….Nawet gdyby mi proponowali swoje usługi za darmo już nigdy do nich nie pójdę…To chyba o czymś świadczy???Po prostu: od Netii trzeba trzymać się z daleka,nagłośnić to i przestrzegać innych!!!Niestety ,padłem ich ofiarą,bo wcześniej nie zajrzałem np do internetu,nie poczytałem opinii ,a teraz nie ma na nich bata,bo wszyscy mają mnie gdzieś..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Czy nagroda rzeczowa jest lepsza od gotówki?

Nagrody przyznawane pracownikom to zazwyczaj premie finansowe. Z kolei gdy myślimy o nagrodach rzeczowych, na myśl przychodzą raczej konkursy dla konsumentów, w których można wygrać drobny upominek lub przedmiot o wysokiej wartości. Tak naprawdę jednak nagrodami rzeczowymi można obdarowywać również pracowników lub kontrahentów. Dlaczego warto?
Czytaj więcej

Qumak obsłuży contact center Energa-Operator

Qumak wygrał przetarg na trzyletnią obsługę zgłoszeń telefonicznych i e-mailowych do centrum awaryjnego i dystrybucyjnego Energa-Operator. Całkowita potencjalna wartość zlecenia to ponad 11 mln zł netto - podała spółka w komunikacie prasowym.