Przedstawiciele największych firm w Polsce szkolą z zarządzania zespołem contact center

Voice Contact Center[1], Arteria, BZ WBK, Link4, Vatenfall Polska – to tylko niektóre firmy, których przedstawiciele będą prowadzić praktyczne warsztaty „Skuteczne zarządzanie zespołem Contact Center”, organizowane przez Informedia Polska, lidera na rynku szkoleń dla kadry managerskiej. Odbędą się one w dniach 19-20 kwietnia w Hotelu Polonia w Warszawie.

— Warsztaty będą miały wymiar stricte praktyczny. Faktycznie niewiele jest szkoleń na rynku, dających od razu uczestnikom potrzebne umiejętności i podpowiadających rozwiązania, które ci mogą zacząć wprowadzać w swoich organizacjach zaraz po zakończonych warsztatach. Kameralne grupy, atmosfera dyskusji między prowadzącym a uczestnikami oraz maksymalne nastawienie na ich potrzeby to tajemnica sukcesu tych warsztatów — mówi Aldona Mlonek, Project Manager Informedia Polska.

Jak udało się skłonić do współpracy jedne z najważniejszych w Polsce firm outsourcingowych sektora call/contact center oraz przedstawicieli organizacji, realizujących procesy contact center samodzielnie? Odpowiada Daniel Kruczyński, Dyrektor Obsługi Klienta Voice Contact Center, który będzie prowadził warsztaty dotyczące mierników efektywności pracy konsultantów: — Choć Voice Contact Center to młoda firma, osoby ją tworzące są obecne na rynku outsourcingowych usług call/contact center od początku jego istnienia w Polsce. Zgromadziliśmy potężny kapitał wiedzy i umiejętności i chcemy się nim dzielić, by podnosić poziom jakości usług call/contact center. Misją naszej firmy jest najwyższa jakość obsługi, dzięki czemu klienci, z którymi się kontaktujemy, są zadowoleni i lojalni wobec obsługiwanych przez nas firm. Jeśli takie podejście będą mieli inni gracze rynkowi, klienci będą jeszcze chętniej korzystać ze zdalnych kanałów obsługi.

Warsztaty „Skuteczne zarządzanie zespołem Contact Center” pomogą w budowaniu i utrzymaniu zespołu contact center, odpowiedzą na pytanie jak zmniejszyć rotację w zespole oraz dadzą wskazówki dotyczące skutecznego coachingu, szkolenia i motywowania w praktyce.

Aldona Mlonek z Informedia Polska przyznaje, że warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem. Do tej pory potwierdzili swoje uczestnictwo przedstawiciele takich firma jak Polkomtel S.A., Amplico AIG Life, Volkswagen Bank Polska, Avista Media, Pragma Inkaso i Raypath International. Jednak warsztaty mają charakter praktyczny, więc grupa uczestników nie może być zbyt liczna. Zostało już tylko kilkawolnych miejsc. — Uczestnictwo mogę zaproponować maksymalnie 5 osobom — mówi Mlonek.

Patronat medialny nad warsztatami objął „Puls Biznesu” i portal eGospodarka.pl.
Źródło: SMB.pl

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

VI Smart City Forum czyli przyszłość miast w Twoich rękach

20 i 21 września po raz szósty odbędzie się konferencja, której celem jest nie tylko wymiana i poszukiwanie rozwiązań dążących do unowocześnienia infrastruktury polskich miast, ale również poprawy jakości życia jego mieszkańców. Smart City Forum poświęcone jest koncepcji rozwoju innowacyjnych miast, to inicjatywa tworzona przy wsparciu czołowych przedstawicieli administracji publicznej i biznesu.
Czytaj więcej

Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość

Funkcjonowanie systemu edukacji, kształtowanie kompetencji jego uczestników oraz przyszłości nauczania, szczególnie w kontekście koncepcji uczenia się przez całe życie – to najbardziej aktualne dziś tematy, które zostaną poruszone podczas bezpłatnej konferencji online „Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość” 26 października br.
Czytaj więcej

Zwycięzcy ABSL Diamonds Awards

Dziesięć innowacyjnych projektów w sześciu kategoriach – poznaliśmy zwycięzców ABSL Diamonds Awards, najbardziej prestiżowego konkursu branży nowoczesnych usług biznesowych, którego celem jest promocja nowatorskich rozwiązań i docenienie firm przyczyniających się do rozwoju branży. Zwycięzcy odebrali nagrody podczas uroczystej Gali w warszawskim Hotelu Intercontinental.
Czytaj więcej

XI edycja Telemarketer Roku z feedbackiem dla uczestników

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do XI edycji konkursu Telemarketer Roku, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Przyznana zostanie też Nagroda Specjalna „Czat” oraz Grand Prix dla firmy. W tegorocznej edycji każdy uczestnik będzie mógł liczyć na feedback od Jury. SMB zaprasza na konkursowy webinar, który odbędzie się 18 lutego. Zgłoszenia do konkursu Telemarketer Roku 2019 w pierwszym terminie przyjmowane są do 8 marca.