Connect with us

Bajkowy FreecoNet na Dzień Dziecka

TELEKOMUNIKACJA

Bajkowy FreecoNet na Dzień Dziecka

FreecoNet – jeden z najpopularniejszych w Polsce usługodawców telefonii internetowej – w związku z nadchodzącym Dniem Dziecka przypomina o swoim telefonicznym serwisie bajkowym. Dzwoniąc pod specjalny numer, można posłuchać bajek czytanych przez wirtualnego lektora.

Bajki i baśnie do posłuchania przez telefon to usługa, którą FreecoNet adresuje przede wszystkim do najmłodszych. Każdy maluch, który zadzwoni pod numer +48 (58) 73 11 952, będzie mógł wybrać bajkę do posłuchania. Oprócz istniejących już w serwisie bajek: „Brzydkie kaczątko”, „Lokomotywa” i „Złota kaczka”, dostępne są dwie nowe – „Księżniczka na ziarnku grochu” oraz „Dziewczynka z zapałkami”. Dla wszystkich zarejestrowanych we FreecoNet usługa jest bezpłatna, natomiast pozostałe połączenia z numerów niezarejestrowanych na platformie są taryfikowane według stawek poszczególnych operatorów.

Bajkowy serwis FreecoNet to przykład zastosowania zaawansowanych usług dodanych platformy. Wykorzystują one technologię syntezy mowy i można je tworzyć w bardzo łatwy sposób. Treść bajek wprowadzana jest w panelu użytkownika FreecoNet z klawiatury komputera, a następnie przy każdym połączeniu telefonicznym bajka jest czytana w czasie rzeczywistym przez wirtualnego lektora. W identyczny sposób usługę tę mogą wykorzystać np. firmy do stworzenia systemu powitań i przekierowań połączeń telefonicznych.

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

Skomentuj

POPULARNE