Connect with us

Crowley Data Poland dla Bertelsmann Media

AKTUALNOŚCI

Crowley Data Poland dla Bertelsmann Media

Crowley Data Poland zawarł umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych dla grupy wydawniczej Bertelsmann Media. Crowley będzie realizować usługi telefonii cyfrowej w centrali, a dodatkowo wszystkim placówkom firmy zapewni dostęp do telefonii internetowej. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Koncern Bertelsmann jest nowo pozyskanym klientem, z którym Crowley rozpoczyna dopiero współpracę.
– Zmiany na rynku telekomunikacyjnym sprawiają, że klient zyskuje coraz większą możliwość wyboru – mówi Mariusz Krawczyk, Specjalista ds. IT i Telekomunikacji z Bertelsmann Media. – Zawsze szukamy optymalnych pod względem kosztowym rozwiązań, ale oczekujemy od dostawcy także dużej elastyczności i indywidualnego podejścia. Crowley, który specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych, może nam to zapewnić.

Crowley zacieśnia współpracę z branżą mediową, systematycznie poszerzając grono obsługiwanych klientów z tego sektora. Firma świadczy usługi m.in. dla Polskiego Radia, EuroZet, TVN, Axel Springer czy Valkea Media.

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

Skomentuj

POPULARNE